Приміщення головного офісу АТ «Банк Січ» у центрі Києва (14 спроба)

Приміщення головного офісу АТ «Банк Січ» у центрі Києва (14 спроба)

Приміщення головного офісу АТ «Банк Січ» у центрі Києва (14 спроба)
Коли
10 квітня 2024
Стартова ціна
78,57 млн грн. (було 87,0, 97,0, 107,77, 123,17, 138,57 та 153,96 млн грн)
Організатор торгів
Prozorro. Продажі
Продавець
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Тип торгів
Англійський аукціон

Що продається: Нежилі приміщення загальною площею 2512,60 кв. м. Капітальні вкладення в приміщення дизельної-чилерної, бензин Mustang 95-Євро5-Е0 (картки на пальне), Основні засоби в кількості 4857 одиниці.

Коли: 01.12.2023

Ціна: 107,77  млн грн

Місцезнаходження: м. Київ, провулок Несторівський, буд. 6

Розташування: мапа

Опис лоту. Колишній головний офіс АТ «Банк Січ», загальною площею понад 2500 кв. м, займає 1–4 поверхи сучасного 22-поверхового будинку преміум-класу.

Поруч – інтенсивні транспортні та пішохідні потоки, якісна розвинена інфраструктура: торговельний центр, різноманітні кафе та ресторани, магазини, відділення банків тощо. Поблизу знаходяться Львівська площа, Пейзажна алея, у пішій доступності – станція метро «Золоті ворота».

Серед беззаперечних переваг об’єкту – його місцерозташування: історичний та діловий центр столиці – Шевченківський район Києва, провулок Несторівський, 6.

Також до складу лоту входить майже 5000 одиниць основних засобів банку.

Лот виставляється на продаж у третій раз. У минулому Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляв його на торги у серпні та липні 2023 року, обидва рази за такою самою ціною – 153,96 млн грн.

Технічний паспорт будівлі за адресою провулок Несторівський,6: частина 1частина 2

Історія лоту. Восени минулого року Нацбанк України відкликав банківську ліцензію та ухвалив рішення про ліквідацію банка «Січ» з 10 жовтня 2022 року. Відповідне рішення №495 НБУ ухвалив 6 жовтня згідно з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банк визнали неплатоспроможним 9 серпня 2022 року у зв'язку з невиконанням у встановлений договором термін своїх зобов'язань перед Національним банком за кредитами рефінансування через брак коштів.

З 10 серпня ФГВФО ввів у банк тимчасову адміністрацію, а 16 серпня оголосив відкритий конкурс із пошуку інвестора для виведення банку з ринку. Інвестори могли отримати активи та зобовʼязання банку повністю або частково.

ФГВФО неодноразово продовжував терміни конкурсу, але про результати так і не было повідомлено.

За даними ЗМІ, про плани створити Муніципальний банк Києва на базі банку «Січ» заявляли в КМДА та декілька гравців ринку, зокрема Акордбанк, РВС Банк, Таскомбанк та «Укрпошта».

Формально власниками банку «Січ» були Олег Баланда (55,6% капіталу банку), Валерій Раздорожний (31%), Андрій Мельник (9,6%) та Олег Губанов (3,7%). Проте останні роки контролером банку, на думку НБУ, був ексліквідатор Родовід Банку Денис Горбуненко, якого, за даними ЗМІ, учасники ринку пов’язують із Дмитром Фірташем. У Group DF, що належить Фірташу, зв’язок із банком заперечують.

У березні ФДМУ продав будівлю АТ «Банк Січ» по вул. Володимирська, 63, за 32,85 млн грн.

Переваги

  • Велика будівля, понад 2500 кв. м у центрі столиці
  • Будинку преміум-класу
  • Бізнес-ремонт у приміщеннях
  • Бізнес зона із розвиненою інфраструктурою.
  • Історична зона Києва. Поблизу знаходяться Львівська площа, Пейзажна алея.

Недоліки

  • Ціна

Додатково:

Банк Січ на сайті Mind

Рейтинг надійності банків на сайті Mind

Контакт: Рудаковська Анжеліка,

+380675277410, [email protected]

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло