IT-КОНФЕРЕНЦІЯ TECH FUSION: тренди та інновації майбутнього, яке починається зараз

IT-КОНФЕРЕНЦІЯ TECH FUSION: тренди та інновації майбутнього, яке починається зараз

Цей матеріал також доступний російською
IT-КОНФЕРЕНЦІЯ TECH FUSION: тренди та інновації майбутнього, яке  починається зараз
Коли
10 жовтня 2019, 10:00
Вартість
2100 - 3800 грн
Місце
НСК «Олімпійський»
https://www.google.com.ua/maps/dir/''/%D0%BD%D1%81%D0%BA+%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81/@50.4333848,30.4518164,12z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x40d4cf02b2b3a94f:0x783fe299564db0c2!2m2!1d30.521856!2d50.4334058

Підписники Mind можуть відвідати Tech Fusion 2019 безкоштовно. Авторизуйтесь для отримання промокоду

У жовтні в Києві відбудеться ІТ-конференція, на якій експерти розкажуть про технології майбутнього, що працюють вже сьогодні, та поділяться сучасним досвідом їх впровадження в бізнес-установах та в державному секторі.

Один із найбільших національних IT-дистриб’юторів АСБІС-Україна анонсував оновлений формат традиційної IT-конференції, яка проводиться з 2017 року: Tech Fusion. Business goes tech. Подія відбудеться за підтримки Kyiv Smart City (КМДА), EBA (Європейської бізнес-асоціації), ACC (Американської торгівельної палати), Young Business club та зосередиться на максимально прикладному аспекті, змістивши акценти з обговорення наявних світових технологій і питань їхньої інтеграції в Україні до презентації реальних кейсів, перспективних бізнес-ідей та впроваджених комплексних стратегій для бізнесів різної спрямованості.

Для читачів Mind знижка 20% за промокодом MIND.UA-media (діє на квитки Standard, Premium).

Ключовою особливістю Tech Fusion є культивація ідеї системного підходу до цифрової трансформації. Стратегічна мета організаторів – створити в Києві активну IT-спільноту, яка об’єднає виробників техніки, розробників, інвесторів та керівників. Захід буде не лише цікавим, але й максимально корисним широкому спектру фахівців із різних галузей: рітейлу, IT, агрокомплексу, FMCG, дистрибуції, логістики, маркетингу тощо, які цікавляться високопродуктивними розробками в контексті мапи розвитку технологій 2025.

На відвідувачів Tech Fusion 2019 очікують доповіді запрошених спікерів із різних країн світу на двох окремих сценах, які готові будуть поділитися не лише власним успішним досвідом, але й неуспішними спробами цифрової трансформації. На конференції заплановано два паралельні стріми, кожен із яких представить по три тематичні блоки.

Stream I: «Глобальні тренди цифрових змін»:

  •  Блок І. «Про що говорить ІТ-ринок сьогодні: тренди та технології».
  •  Блок ІІ. «Чи важко змусити технології “працювати”».
  •  Блок ІІІ. «Їм вдалося. Успішні рішення від компаній, які не злякалися інновацій».

Stream II: «Трансформації всередині компанії»

  •  Блок І. «Технології, які “продають”. Як просувати рішення з цифрової трансформації всередині компанії».
  •  Блок ІІ. «Implement or Die. Кейси з впровадження цифрової трансформації – злети та падіння».
  •  Блок ІІІ. «Як заробляти на інноваціях. Кейси українських та зарубіжних спеціалістів».

На заході працюватимуть кілька тематичних майданчиків: Data Management Zone, Smart City, Smart Office та Smart Life Zone, Game Zone. на яких відбуватиметься демонстрація продукції та рішень таких вендорів, як Apple, Logitech, Dell, Intel, Prestigio, Seagate, AMD, Supermicro, Gigabyte тощо.

На Tech Fusion 2019 буде представлений перший в країні Індекс інноваційності українського бізнесу, який готує Mind.ua в партнерстві з платформою відкритих інновацій Re:actor і компанією KPMG в Україні.

За три роки існування технологічна конференція, організатором якої є компанія АСБІС-Україна, стала платформою для зустрічі фахівців у царині технологій, продуктів і рішень для цифрової трансформації із представниками компаній різноманітних галузей. «АСБІС-Україна бачить власну роль у розвитку ІТ в Україні як В2В-партнера цифрової трансформації в широкому сенсі. Ми реагуємо на гострий запит ринку: необхідність отримувати практичну інформацію про те, як бізнесу впроваджувати ефективні технологічні рішення. Цього року ми готуємо Tech Fusion 2019 як захід, що розглядає цифрові трансформації в комплексі: стратегій, технологій, програмного забезпечення, процесів втілення та людей. Всі наші спікери – представники світових IT-компаній, таких як Apple, Logitech, Dell EMC, Intel, AMD, Seagate тощо, топ-менеджери та ІТ-директори українських бізнесів, що сфокусуються суто на практиці», – прокоментував Віталій Мельниченко, генеральний директор АСБІС-Україна.

Tech Fusion 2019 збере представників різних фахових напрямків, із якими обговорюватиметься, як вивести бізнес на новий рівень. Неочікувані гості, непередбачувані презентації та демонстрації цікавих продуктів і рішень дадуть гостям заходу поштовх до прогресивних бізнесових зрушень.

Tech Fusion 2019 відбудеться 10 жовтня 2019 року в «НСК Олімпійський». Детальніше про подію на https://techfusion.asbis.ua/

Головний медіа-партнер: Mind.ua

Інформаційна підтримка: hi-tech.com.ua, «Компьютерное обозрение», expert.com.ua, itnews.com.ua, pre-paid.com.ua.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua

Контакти для ЗМІ:

Оксана Тукалевська
[email protected]
www.asbis.ua 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло