WoManagers #6 | Освіта майбутнього: новації, розвиток, EduTech

WoManagers #6 | Освіта майбутнього: новації, розвиток, EduTech

Цей матеріал також доступний російською
WoManagers #6 | Освіта майбутнього: новації, розвиток, EduTech
Коли
11 вересня 2019, 19:00
Вартість
300 грн


Продовжуємо серію зустрічей для жінок, котрі творять своє життя, не бояться започатковувати власну справу та надихають інших — WoManagers. Woman Manager — амбітна, смілива та прогресивна. Вона не думає стереотипами, а діє.

Цього разу ми запросили жінок-керівників освітніх проектів, аби обговорити:

  • Новаторські рішення, які спікерки втілюють у своїх проектах.
  • Бачення змін у підходах до навчання.
  • Реформи у вітчизняній освітній системі.
  • Тренди EduTech.

Спікерки:


Зоя Литвин, засновниця новаторських освітніх ініціатив: громадської спілки Освіторія, Новопечерська школа та премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Зоя з командою роблять все для розвитку освіти в Україні — створюють інноваційні школи, працюють з дитячими будинками, щоб сироти мали якісну освіту та шанс на успішне майбутнє, разом з Міністерством освіти безкоштовно навчають та розвивають учителів з усієї країни. У 2019 році увійшла до ТОП-5 найуспішніших жінок-підприємиць світу за версією ООН і стала кращою бізнес-вумен року Східної Європи. Зоя отримала відзнаку за досягнення таких глобальних цілей ООН, як якісна освіта, запобігання соціальній нерівності та партнерство заради сталого розвитку.


Лідія Білас, засновниця та керівна партнерка КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати, креативної міжнародної дитячої школи з інноваційними системами освіти. КМДШ — школа, яка вчить думати, є ліцензованою приватною школою повного дня нового формату з поглибленим вивченням англійської мови. Наразі функціонують дві школи — у Києві та Львові. Основні підходи до навчання, що практикуються в КМДШ: хвильові занурення, проектний підхід, інноваційність, індивідуальний підхід до дитини, креативність, інтегровані заняття, поглиблені знання (формат наукових клубів). Влітку 2017 року КМДШ підтвердила статус інноваційної школи та втретє увійшла у рейтинг Microsoft Showcase Schools, в якому представлені найінноваційніші школи світу.


Наталя Табачин, співзасновниця EdPro.ua та засновниця бренду Спільнота Nravo Kids. Це українські технологічні компанії у сфері освіти, виробники обладнання, програмного забезпечення, інтерактивних підручників та навчальних мобільних ігор. Edpro — компанія, яка бере активну участь в розвитку освітнього середовища в Україні. Партнер таких освітніх ініціатив як Edcamp, Global Teacher Prize Ukraine. Щороку проводить  власний конкурс для дітей — #SuperUrok.

Модератор: Олена Северенчук, директорка з розвитку ГС «Освіторія», організаторка премії Global Teacher Prize Ukraine.

Коли: 11 вересня (середа), 19:00-21:00
Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті