Ефективні закупівлі та постачання 2020

Ефективні закупівлі та постачання 2020

Цей матеріал також доступний російською
Ефективні закупівлі та постачання 2020
Коли
20-22 жовтня 2020, 08:00
Вартість
від 5380 грн
Місце
Онлайн

20, 21 і 22 жовтня 2020 року відбудеться Міжнародна онлайн-конференція «Ефективні закупівлі та постачання 2020. Нова реальність», яку організовує компанія IPSM (International Procurement and Supply Management). 

16 експертів-практиків з 10 країн поділяться власними кейсами, в тому числі успішними напрацюваннями під час корона-кризи.

20 жовтня — виступи міжнародних спікерів у форматі онлайн-конференції. Вже четверо з них підготували нові кейси про те, як пандемія вплинула на закупівлі та ланцюги постачань.

21 жовтня і 22 жовтня — 4 практичних сесії з закупівель та ланцюгів постачань.

Керівники і фахівці із закупівель, комерційні директори, директори з виробництва та логістики, менеджери профільних напрямків - 400+ учасників в цьому році збереться в онлайні для обговорення змін в закупівлях і ланцгу постачання в період Covid.

Незмінним залишається синхронний переклад, роздаткові матеріали, презентації спікерів, можливості для спілкування та подарунки від спонсорів, а також промокоди на знижки в розсилках партнерів і в соціальних мережах компанії.

Марина Трепова, «Світ змінюється, змінюється і підхід до закупівель. IT-технології, цифрова трансформація, сталий розвиток (sustainability), прозорість і аутсорсинг закупівель - тренди, без яких сучасне сферу закупівель вже не уявити. У 2020 світ сильно змінився. Ми приділяємо особливу увагу управлінню ризиками і безперервним постачанням, безпеці співробітників і клієнтів, управлінню відносинами з постачальниками і стабільності бізнесу».

У програмі конференції: 9 виступів, 3 панельні дискусії, 4 практичні сесії.

Вікторія Кравченко, «Високий рівень Першої конференції зобов'язує тримати планку. За рік ми відвідали Digital Procurement World в Амстердамі і CIPS Supply Management Awards 2019 Лондоні, щоб знайти практиків з найцікавішими темами.Пандемія і карантин вплинули на формат і контент конференції, але не торкнуться якості контенту. Ми розширили лінійку спікерів, які поділяться свіжими кейсами за весну-літо 2020».

Конференція у 2019 році встановила певний рівень, котрий так чи інакше наклав ряд зобов'язань на організаторів у цьому році. Через пандемію формат заходу змінився — зустріч світових експертів з закупівель та ланцюгів постачань відбудеться онлайн.

«Дуже багато учасників. І я був здивований, що вони приїжджають з різних міст та з інших країн, оскільки події такого рівня в Україні більше немає. Учасники цілий день слухали й робили записи», — сказав один зі спікерів, експерт в Supply Chain і власник Mutatis Mutandis, Пол Деннеман про конференцію 2019.

Вартість квитків:

1 день (20, 21 або 22 жовтня) - 5 380 грн.
3 дні (20, 21 і 22 жовтня) - 13 660 грн.
VIP-пакет - 24 700 грн.
Практичні воркшопи можна купити окремо. Кожен учасник отримає індивідуальне посилання. Найбільш уважні учасники, клієнти і передплатники знайдуть промокоди для знижок на квитки в соціальних мережах компанії IPSM і в розсилках партнерів.

Контакти:
Ольга +380 93 569 3885
Вікторія: +38 093 1685675

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті