Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Конференція ЄБА: Кібербезпека. Основні виклики для бізнесу

Конференція ЄБА: Кібербезпека. Основні виклики для бізнесу

Цей матеріал також доступний російською
Конференція ЄБА: Кібербезпека. Основні виклики для бізнесу
Коли
8 липня 2020, 12:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
zoom
Організатор
European Business Association

За необмеженими можливостями цифрових технологій може критися небезпека. Ігнорування правил захисту даних призводить до значних фінансових втрат, а також шкодить репутації компанії та підриває довіру споживачів. Тому питання інформаційного захисту повинно стати невід’ємною складовою діджитал-стратегії сучасного бізнесу.

Під час зустрічі «Кібербезпека. Основні виклики для бізнесу» ми обговоримо роль інформаційної безпеки у цифровій політиці України, ефективні способи захисту даних та управління ризиками в онлайн середовищі. Крім того, разом з експертами спробуємо оцінити рівень готовності держави та бізнесу до протидії прихованим загрозам нової реальності.

Спікер:

  • Адольф Доріг – голова Консультативної ради з кібербезпеки, Швейцарська академія інженерних наук.

Ця онлайн зустріч запланована на 8 липня о 12:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Якщо ваша компанія не є членом Асоціації, але ви хотіли б долучитися до участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням або пишіть на join@eba.com.ua чи телефонуйте +380 (67) 248 22 28.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті