ACCELERATE GLOBAL: онлайн-конференція для бізнес- та IT-лідерів

ACCELERATE GLOBAL: онлайн-конференція для бізнес- та IT-лідерів

Цей матеріал також доступний російською
ACCELERATE GLOBAL: онлайн-конференція для бізнес- та IT-лідерів
Коли
28 жовтня 2020, 10:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
Онлайн

24-годинний марафон обміну знаннями і досвідом на 7 мовах — Terrasoft Ukraine запрошує на масштабну онлайн-конференцію для бізнес- та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL

28 жовтня Terrasoft Ukraine, виробник платформи і продуктів Creatio, запрошує на онлайн-конференцію для бізнес- та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL — масштабний 24-годинний захід, який об’єднає на одному віртуальному майданчику сотні спікерів і десятки тисяч учасників з усього світу.

28 жовтня відбудеться онлайн-конференція для бізнес-та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL 2020 –  масштабний захід, який об’єднає на одному віртуальному майданчику сотні спікерів і десятки тисяч учасників з усього світу. Протягом 24 годин гості зможуть познайомитися з практичним досвідом, кейсами та історіями успіху, які допоможуть знайти нові можливості для прискорення бізнесу.

24 ГОДИНИ НОН-СТОП – 200 СЕСІЙ – 7 МОВ – 5 КОНТИНЕНТІВ 

ACCELERATE GLOBAL — це концентрація найкращого досвіду всіх офлайн-конференцій ACCELERATE, які щорічно відвідували тисячі гостей. Цього року конференція розширила географію і масштаб — ви зможете підключитися до заходу з будь-якої точки світу в зручний час, адже це буде 24-годинний онлайн-марафон обміну знаннями та досвідом на 7 мовах!

У програмі заходу — ексклюзивні інтерв’ю і «битви думок», реальні кейси та доповіді про те, як подолати виклики 2020 року і перетворити їх на нові можливості для розвитку бізнесу. Не пропустіть виступи лідерів найбільших компаній України та визнаних експертів світового рівня.

У ФОКУСІ ГАЛУЗІ 

На учасників чекає глибоке занурення в галузеву експертизу — ви познайомитеся з підходами та інструментами, які допомагають компаніям долати виклики сьогодення. Відповідні теми знайдуть представники банківської галузі, ритейлу, виробництва, агросектору, фармацевтики та інших напрямків. 

ПРОЦЕСИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Спікери ACCELERATE GLOBAL поділяться досвідом цифрової трансформації найбільших організацій з усього світу, а також найкращими практиками застосування low-code, CRM- і BPM-технологій, які дозволяють ефективно вирішувати унікальні завдання бізнесу. В рамках спеціальних сесій пройдуть інтерактивні майстерні для аналітиків і розробників, а також відбудеться презентація нової версії платформи Creatio від лідерів R&D Terrasoft.

ТЕТ-А-ТЕТ ЗІ СПІКЕРАМИ ТА НЕТВОРКІНГ

ACCELERATE GLOBAL — це не лише знайомство з успішним досвідом бізнес- та ІТ-лідерів, але й можливість поспілкуватися з однодумцями із різних галузей і куточків планети! Онлайн-платформа конференції стане чудовим інструментом для нетворкінгу і розширення кола ділових контактів. А унікальний формат «Тет-а-тет зі спікером» дасть можливість особисто поспілкуватися зі спікерами конференції, щоб обговорити індивідуальні питання з експертами та лідерами думок. 

Програма конференції вже доступна на сторінці заходу, де ви можете ознайомитися з розкладом, спікерами та темами виступів. Приєднуйтеся і запрошуйте своїх колег, щоб провести день заходу з максимальною користю для всієї команди!

Участь безкоштовна! Зареєструйтеся для отримання доступу до онлайн-платформи конференції та особистого профілю учасника.

ОРГАНІЗАТОР

Організатором онлайн-конференції виступає компанія Terrasoft Ukraine – виробник провідної low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами та CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих і середніх компаній по всьому світу оптимізовувати та прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу й операційні процеси організації. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися. Детальніше: www.terrasoft.ua

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті