Startup World Cup

Startup World Cup

Цей матеріал також доступний російською
Startup World Cup
Коли
22 грудня 2020, 12:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
КВЦ Парковий / CEC Parkovy

Startup World Cup вперше офіційно в Україні! Це найбільша глобальна конференція – конкурс стартапів з фіналом у Кремнієвій долині. Startup World Cup - це понад 2 500 інвесторів, більше 500 спікерів та близько 50 тисяч учасників з усього світу, які стають свідками змагання 60-ти поривних стартапів.

В Україні проведення Startup World Cup стало можливим завдяки підписанню угоди про співпрацю між бізнес-інкубатором Ukrainian Future*, який відтепер є  офіційним партнером Startup World Cup в Україні, та організатором конкурсу - міжнародною венчурною компанією Pegasus Tech Ventures. Загальний обяг інвестицій Pegasus Tech Ventures склав понад 14 млрд. дол, а у портфелі її клієнтів – SpaceX, airbnb, Quibi, SoFi.

Реєстрація на регіональний відбір конкурсу в Україні розпочинається 1 жовтня та буде тривати до 6 грудня. Основними вимогою до учасників конкурсу  є офіційно зареєстрований бізнес та прагнення заявити про свій проект на ринку стартапів. Український партнер конкурсу інкубатор Ukrainian Future може проконсультувати та відповісти на питання щодо участі у конкурсі. Подати заявку можна за посиланням.

З поданих заявок журі Startup World Cup визначить 12 команд для участі у фіналі, який відбудеться у Києві 22 грудня в КВЦ «Парковий». Переможець регіонального етапу отримає можливість представити свій проект у Гранд-фіналі Startup World Cup, що відбудеться  19-21 травня 2021 року у Сан-Франциско.

Головний приз Startup World Cup - 1 млн. дол. США. Проте Гранд-фінал Startup World Cup – це унікальна можливість зустрітися на одному майданчику з провідними інвесторами, засновниками та керуючими інноваційних корпорацій-гігантів, таких як Apple, Netflix,  Siri, Softbank, LinkedIn, Cisco,  Khosla Ventures. Постійними спікерами конкурсу є Стів Возняк, Марк Рендольф, Адам Чейер, Марсело Клаур, Рід Хоффман, Джон Чемберс  та багато інших успішних бізнесменів. Учасники мають змогу не лише презентувати свій проект, але й почути поради світових експертів, знайти партнерів та майбутніх інвесторів.

Startup World Cup – це крок у справжнє середовище стартапів та стартап екосистем світу.

*Бізнес інкубатор Ukrainian Future створений за ініціативою Малої Академії наук України під егідою ЮНЕСКО. Ukrainian Future - це майданчик, де підприємці-новатори мають можливість стати частиною реального бізнес-середовища, отримати доступ до  інфраструктури Ukrainian Future (коворкінг, FabLab), одержати професійний консалтинг й менторську підтримку від експертів-практиків, приєднатися до глобальної стартап мережі та розпочати процес фандрейзингу. Ключова мета Ukrainian Future: розвиток інноваційних ідей молодих підприємців та їх трансформація у комерційно-успішні бізнес-моделі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті