DEV Challenge XVII

DEV Challenge XVII

Цей матеріал також доступний російською
DEV Challenge XVII
Коли
28-29 листопада 2020, 12:00
Вартість
Безкоштовно

Українські IT-шники змагаються за можливість поїхати на навчання до Кремнієвої долини

28-29 листопада відбудеться фінал найбільшого в Європі IT-чемпіонату DEV Challenge 17. В рамках змагань онлайн-кінотеатр sweet.tv за підтримки Міністерства цифрової трансформації України ініціював новий напрям з розвитку технологій Cinema Tech для стримінгових платформ. Для переможців цієї категорії буде організований 7-денний навчальний тур в Сан-Франциско, де відбудуться зустрічі із спеціалістами Google, Facebook, Twitter та ін. 

Фінал сімнадцятого  чемпіонату DEV Challenge пройде з 28 до 29 листопада. В змаганнях взяло участь більше ніж 1000 спеціалістів. До фіналу потрапило понад 150 учасників. Протягом 8 годин вони виконуватимуть різні завдання, за результатами яких будуть обрані переможці. 

Серед суддів чемпіонату — топові спеціалісти, які працюють у Facebook (London, San Francisco), Tinder, Grammarly та інших провідних компаніях світу. 

В цьому році організатори впровадили напрям Cinema Tech. Його ініціатором став національний онлайн-кінотеатр sweet.tv. Завдання напряму — розробка нових рішень для популяризації українського та україномовного контенту.

«Наша мета — стимулювати створення ефективних IT-технологій у галузі стримінгових платформ. Саме тому ми ініціювали напрям Cinema Tech у межах чемпіонату DEV Challenge. Учасники отримали від нас завдання на розробку інноваційних рішень, які допоможуть українським глядачам стати постійними поціновувачами якісного національного контенту на будь-якому зручному носії (планшет, мобільний, ПК)», — розповідає засновник національного онлайн-кінотеатру sweet.tv Олександр Вітько.

Для переможців за напрямом Cinema Tech, після того як завершиться карантин, буде  організований 7-денний навчальний тур у Кремнієву долину. 


«Під час туру українські розробники зможуть зустрітися із своїми колегами, які працюють в офісах Google, Facebook, Twitter, Amazon та нових топових стартапах. Крім цього для українських спеціалістів заплановані лекції в університетах Berkeley та Stanford. Адже головна ціль DEV Challenge - сприяти розвитку IT-сфери України», — розповідає Євгенія Беспалова, співзасновник і стратег компанії з впровадження інновацій We_Challenge.

17-й IT-чемпіонат відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

«Я радий, що українські спеціалісти можуть брати участь у таких чемпіонатах, як DEV Challenge. Адже він допомагає фахівцям підвищувати свій професіоналізм і обмінюватися досвідом, а високий рівень айтішників сприяє швидкому зростанню всього українського IT-сектору, — зазначив Олександр Борняков,  заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT. — Зокрема цього разу вперше в Україні проходили змагання в категорії Cinema Tech. Звісно, в цьому сегменті вже є відомі авторитети, такі, як Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ та ін. Але я впевнений, що ми також маємо величезний потенціал і в майбутньому українці зможуть створити власну стриміногову платформу високого рівня».
Аби не наражати учасників на небезпеку, сімнадцятий DEV Challenge відбувається в онлайн-форматі. В неділю, 29 листопада, будуть  визначені переможці, та відбудеться церемонія нагородження.

We_Challenge — компанія із інноваційних трансформацій, яка з 2013 року займається реалізацією корпоративних акселераторів та хакатонів (Intel, Vodafone, Raiffeisen Bank Aval, International Bank of Azerbaijan та інші); відкриттям науково-дослідницьких центрів (R&D); побудовою маркетингових комунікацій в ІТ галузі.
З 2012 року проводить найбільший в Європі IT-чемпіонат DEV Challenge, головна мета якого сприяти розвитку IT-сфери України. За 7 років було проведено 16 змагань, у яких взяло участь понад 20 000 спеціалістів.


sweet.tv — національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного і преміального HD-телебачення, а також  рейтингових світових кінохітів від Disney, Universal, Paramount, Sony та ін. з українською доріжкою. На платформі доступні 227 каналів  українського національного і преміального HD-телебачення, а також контент у 4К. Всю бібліотеку можна дивитися в HD якості на будь-яких пристроях (телевізор, планшет, комп'ютер, смартфон).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті