Експертна дискусія «Перспективи і плани розвитку проєктного менеджменту на Півдні України»

Експертна дискусія «Перспективи і плани розвитку проєктного менеджменту на Півдні України»

Цей матеріал також доступний російською
Експертна дискусія «Перспективи і плани розвитку проєктного менеджменту на Півдні України»
Коли
27 лютого 2021, 15:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
zoom
Організатор
Project Management Institute в Україні

Вміння професійно керувати проєктами є дуже важливою навичкою в епоху стрімкого прогресу та соціальних перетворень. Розробкою світових стандартів проєктного менеджменту та суміжних дисциплін, сертифікацією фахівців та розвитком спільноти займається міжнародна неприбуткова організація «Інститут Управління Проєктами» (Project Management Institute, PMI). PMI – це спільнота волонтерів-експертів, учасниками якої сьогодні є більш ніж 500 тисяч PM-ів у 208 країнах світу. Відділення PMI в Україні засновано у 2003 році, нині воно нараховує близько 400 учасників.

З метою розвитку співтовариства проєктних менеджерів на Півдні України, сприянню обміну зв'язками, ідеями, рішеннями та ресурсами, покращенню можливостей кожного учасника в кар'єрному зростанні та розвитку бізнесу PMI Ukraine відкриває PMI Ukraine Odessa Branch – регіональне представництво в Одесі. Офіс розміщено у новому інноваційному просторі Innovation Kitchen.

Офіційне відкриття PMI Ukraine Odessa Branch відбудеться у суботу, 27 лютого 2021 року. З цієї нагоди керівництво PMI в Україні організовує експертну дискусію на тему «Перспективи і плани розвитку проєктного менеджменту на Півдні України».

У заході візьмуть участь:

  • Роман Резніков, Президент PMI Ukraine Chapter, сертифікований PMP, PRINCE2, ITIL, керівник відділу цифрових технологій в Intellias;
  • Анатолій Савін, керівник PMI Ukraine Odessa Branch, єдиний в Україні сертифікований PfMP, засновник PMDoc і KnowledgeMap;
  • Олена Жукова, засновник и директор суднобудівельної інжинірингової компанії Marine Design Engineering Mykolayiv, кандидат економічних наук;
  • Павло Каюк, директор і власник компанії «Проєкт Менеджмент Бізнес Консалтинг», сертифікований  IPMA (рівень В), кандидат технічних наук.

Модератор – Ірина Руда, керівник проєктів ГО «100% життя Одеса», сертифікований РМР.

Учасники дискусії розкажуть про перспективи і плани розвитку інновацій та проєктного менеджменту на Півдні України в умовах виходу з карантинів та локдаунов, розбудову світової спільноти проєктних менеджерів, реальні кейси застосування методологій та інструментів управління проєктами.

Захід пройде у Гостьовій вітальні простору Innovation Kitchen, початок о 15:00. Усі бажаючі можуть долучитися до дискусії онлайн через ZOOM. Посилання на подію буде розміщено на сторінці PMI Ukraine безпосередньо перед її початком.

Інститут управління проєктами (PMI) – міжнародна неприбуткова професійна організація з проєктного менеджменту. Зусиллями спільноти укладена низка стандартів з проєктного менеджменту та суміжних напрямів (ризик-менеджмент, управління програмами, управління портфелями проєктів тощо). Найвідоміша розробка організації  – «Посібник з управління проєктами» (A Guide to the Project Management Body of Knowledge), що був визнаний Американським національним інститутом стандартів (ANSI) та Міжнародною організацію з стандартизації (ISO).

Innovation Kitchen – новий інноваційний простір та екосистема-коворкінг в Одесі, розташована на Канатній, 93. Тут створюються оптимальні робочі умови для інноваційних команд, буде майстерня для прототипування, лекторій, кафе, а сам простір може легко трансформуватися для будь-яких активностей. На сьогодні в Innovation Kitchen у форматі коофісу працюють 12 резидентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті