Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Race Nation: екстремальний забіг з перешкодами

Race Nation: екстремальний забіг з перешкодами

Цей матеріал також доступний російською
Race Nation: екстремальний забіг з перешкодами
Коли
15 травня 2021, 09:00
Вартість
1290 грн (одиночний), 6450 грн (командний на 5 осіб)
Місце
Мототрек Пирогів
Організатор
RACE NATION

15 травня на мототреку Пирогово відбудеться масштабний спортивний захід – забіг з перешкодами Race Nation. Більше ніж 2000 любителів екстриму з усіх куточків України, долаючи страх, будуть випробовувати свої сили та витривалість. Учасники заходу підкорюватимуть 25+ складних конструкцій на трасі протяжністю від 3 до 10 км.

Цьогоріч команда організаторів Race Nation сконструювала серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших – каскад. Проте захід розрахований і на початківців. Боротися за лідерство у змаганнях вони зможуть, обравши дистанцію 3 км та 15+ перешкод. Для досвідчених спортсменів діє пакет ELIT, який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів.

«Ми повністю замінили старі перешкоди, збільшили прохідну можливість кожної з них вдвічі. На сьогодні у нас спроектовані та реалізовані одні з найкращих перешкод у Східній Європі!», – акцентує організатор Race Nation Юрій Подлєсний.

Також в рамках заходу вперше відбудеться забіг Race Nation Kids. Один кілометр спеціальної спроєктованої траси, включаючи 10+ перешкод, призначений для дітей 7-13 років. Їх головне завдання – самостійно дійти до фінішу. Проте батьки можуть не хвилюватися – їм дозволено супроводжувати дітей, а вздовж усієї дистанції додатково будуть розміщені волонтери, які зможуть допомогти юним чемпіонам.

Крім того, на заходах Race Nation безпека та якість проходження траси та всіх перешкод завжди контролюється суддею, маршалом та командою організаторів. Враховуючи карантинні обмеження, забіг Race Nation 15 травня відбудеться з урахуванням усіх стандартів проведення масових спортивних заходів.

https://racenation.ua/
https://www.instagram.com/racenation.ua
https://www.facebook.com/racenation.ua

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті