International Sustainability Forum

International Sustainability Forum

Цей матеріал також доступний російською
International Sustainability Forum
Коли
17-18 червня 2021, 10:00
Вартість
350-650 грн
Місце
Онлайн
Організатор
Association of Sustainable Development experts

17-18 червня в Києві пройде перший International Sustainability Forum: освітньо-інтерактивна подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе бізнесу стати привабливим для інвесторів, партнерів та споживачів. 14 топ-спікерів з 7 країн світу, 10 кращих кейсів провідних компаній. Представники ЄБРР, FMO, UNDP, Global Compact, German Council for Sustainable Development, Indiana University, Institute Gender and Economy та українського бізнесу готують спеціальний освітній контент, який остаточно заповнить прогалини у питаннях сталості.

Впродовж 2 днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната включає серію лекцій та кейс-сесію найкращих сталих практик. Форум дасть відповіді на запитання: Чим sustainability відрізняється від благодійності та КСВ? Чому сталість — це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами? Навіщо інвестори наголошують на ESG та багато інших корисних знань, які наблизять бізнес до сталих рішень.
В кінці форуму учасники події зможуть перевірити свої знання і отримати сертифікат.

Сталий розвиток — вже давно не тренд, а необхідність і Україна поступово долучається до його впровадження. Перший міжнародний захід зі сталості, запрошення найкращих світових спеціалістів галузі – це новий рівень знань, об’єднання локальних гравців, знайомство з кращими світовими практиками. Ми знаємо все про сталість, доведемо на прикладах, чому це дійсно важливо для бізнесу і, сподіваємося, надихнемо на чіткі наступні кроки у цьому напрямку. 

Квитки за посиланням: https://bit.ly/3xUcOx7

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті