Mind Invest Club

Mind Invest Club

Цей матеріал також доступний російською
Mind Invest Club
Коли
26 червня 2021, 10:30
Вартість
Безкоштовно для підписників Mind
Організатор
Mind UA

Підписники Mind можуть відвідати захід безкоштовно.
Авторизуйтесь для отримання промокоду

Mind Invest Club під час Leopolis Jazz Fest вже став доброю і корисною традицією. Порушувати її не плануємо і цього разу – Mind забезпечує підприємцям, топ-менеджерам, власникам середнього і великого бізнесу майданчик для комунікації, концентруючи актуальні практики і рішення.

Для сучасного бізнесу впровадження інновацій – один із способів утримати позиції на ринку. Зміни вимагають часових, фінансових ресурсів, і, зрозуміло, технологічних рішень. При цьому інвестпроєкти часто виявляються збитковими. Пандемія ускладнила правила гри. І основними принципами успішного ведення бізнесу сьогодні стали ефективність і раціональність – причому на всіх рівнях.

Тема заходу:  Об'єкт перетворення: як вибрати інвестиційний проєкт для «реанімації» і як оцінити економічну ефективність на різних етапах життєвого циклу проєкту.

Case-study: Досвід та рекомендації власників, які подарували своїм бізнес-проєктам «друге життя», про те, як оцінити інвестиційну привабливість проєкту та ефективність вкладень.

Бізнес-партнери заходу: Американська торгівельна палата в Україні, International Investment Office. Mind Invest Club проходить за підтримки Avellana Gold, Onur Group, Bacardi, Juscutum.

Для власників VIP-пасів Leopolis Jazz Fest та за запрошеннями вхід вільний.

Програма:

 • 10:30-11:00 Реєстрація
 • 11:00 ІНВЕСТИЦІЇ В МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ.
  Welcome-speech від засновника та головного редактора mind.ua Євгена Шпитко
  Дискусія, яку організовує Mind, присвячена ефективності інвестицій і ключовим напрямкам розвитку. Ми умовно розділили наше засідання на дві частини. Хедлайнером першого блоку буде діючий бізнес, якому довелося оперативно реагувати на зміни.
  У другій частині в центрі уваги буде майбутній бізнес – експерти Mind проведуть експрес-аудит проєктів і рішень, які пройшли у фінал Mind Concept Fest – відкритий конкурс ідей як для існуючого бізнесу, як спосіб підвищення його економічної ефективності, так і для старту нового успішного підприємства.
 • 11:10-11:30
  Тема: Державна приватизація, як спосіб трансформації системи, а також інвестиційне меню на 2021 рік: вигідні об'єкти для інвестицій
  Спікер: Тарас Єлейко, заступник голови Фонду державного майна по приватизації 
  Q&A-session
 • 11:30-11:50
  Тема: Як перетворити старий завод в успішний бізнес-проєкт
  Спікер: Борис Шестопалов, співвласник і генеральний директор Групи компаній HD-group, яка розпочала глобальну трансформацію в 2017 році; «Об'єднавши» функції більше 20 підприємств групи, працює як агріфуд-платформа, яка надає повний комплекс послуг для B2B-ринку – від виробництва товарів до організації закупівель та логістики.
  Q&A-session
 • 12:05-12:20
  Тема: Імпакт-інвестування: як збалансувати соціальні цілі регіонів і бізнес-цілі інвесторів без втрати рентабельності вкладень
  Спікер: Роман Матис, голова International Investment Office.
  Q&A-session
 • 12:20-12:40 Перерва
 • 12:40 ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ.
  Mind Concept Fest: пітчинг кращих бізнес-ідей та панельна дискусія.
  На презентацію кожної ідеї дається не більше 3 хвилин, для окреслення проблеми і рішення, бізнес-моделі й оцінки ринку. Кожен пітчинг супроводжується коротким коментарем-резолюцією експертів Mind, які дають експрес-оцінку ризиків з точки зору інвестиційної привабливості проєкту, його життєздатності та бізнес-перспективи.
  Серед запрошених експертів: Андрій Смолін, інвестбанкір, голова представництва Avellana Gold в Україні, Артем Афян, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Juscutum», Роман Матис, голова International Investment Office.

  Панельна дискусія за участю експертів Mind в форматі Q&A по кожній з ідей.
 • 13:20 Неформальне спілкування, кава
 • 22:00 Вечірка Mind

Хочете взяти участь у Mind Concept Fest? Надсилайте нам ваші інвестиційні ідеї для аналізу – для цього заповніть коротку форму або напишіть за адресою club@mind.ua

Для участі в конкурсі Mind Concept Fest потрібно надіслати власну інвестиційну ідею на адресу редакції до 22.06.21 включно.

Ідея може стосуватись як відкриття нового бізнесу, так і інвестиції у вже існуючі проєкти та компанії.

Пріоритет буде надаватись ідеям з повним обсягом інформації, необхідної для аналізу.

Експертна комісія відбере п'ять проєктів, які під час клубу будуть оцінені з точки зору реалістичності, ефективності та економічної перспективності, спектра проблем, що потребують розв'язання, та рівня інноваційності й практичної можливості реалізації проєкту. Переможці Mind Concept Fest отримують персональне запрошення на вечірку Mind, а також зможуть особисто поспілкуватись з експертами щодо своєї ідеі.

Формат презентації – презентація кожної ідеї не більше 5 хвилин, для окреслення проблеми і рішення, бізнес-моделі й оцінки ринку. Кожен пітчинг супроводжується коротким коментарем-резолюцією експертів Mind, які дають експрес-оцінку ризиків з точки зору інвестиційної привабливості проєкту, його життєздатності та бізнес-перспективи.

До зустрічі у Львові!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті