Національний конкурс інноваційних рішень EastCode 2021

Національний конкурс інноваційних рішень EastCode 2021

Цей матеріал також доступний російською
Національний конкурс інноваційних рішень EastCode 2021
Коли
1 червня - 15 липня 2021, 10:00
Вартість
Безкоштовно

За офіційними даними, у Донецькій області нараховується 46 територіальних громад, у Луганській – 26. Вони хочуть бути сучасними – інноваційними, інклюзивними, сталими, процвітаючими. Національний конкурс інноваційних рішень EastCode 2021 прагне зробити громади східної України саме такими.

Програма ООН із відновлення та розбудови проводить Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України EastCode 2021. Конкурс покликаний знайти і підтримати інноваційні ідеї, які допоможуть вирішити актуальні проблеми місцевого розвитку громад Донецької та Луганської областей (підконтрольних уряду України територій).

Брати участь у конкурсі можуть громадяни зі всієї України і навіть поза її межами. Проте запропонована ідея у разі перемоги має бути пілотована у громадах Донеччини та Луганщини, а вже потім може бути масштабована на всю Україну.

Що шукаємо?

Подані проєкти та рішення мають стосуватися однієї з тем конкурсу:

  • добре врядування та залучення громадян;
  • охорона навколишнього середовища, сталий розвиток та відповідальне споживання;
  • доступність надання публічних сервісів.

Як оцінюємо?

Усі надіслані на конкурс заявки оцінюватимуться за чотирма головними критеріями:

1. Інноваційність. Технологічність та новизна запропонованих рішень.
2. Соціальний вплив. Ідеї спрямовано на вирішення актуальних соціальних проблем та викликів для громад.
3. Реалістичність. Ідеї мають чіткі бізнес-плани, стратегії впровадження та вимірювані показники успіху.
4. Масштабованість. Запропоновані ідеї мають можливість поширення або реалізації в громадах Донеччини та Луганщини, втім у подальшому можуть бути масштабовані на всю Україну.

Оцінювання проєктів відбуватиметься у декілька етапів. Учасники, які пройдуть технічний відбір та півфінал, презентуватимуть свої проєкти почесному журі у фіналі конкурсу онлайн на початку серпня.

Мотивація учасників

Призовий фонд конкурсу складає $100 000. Переможці можуть отримати грант до $20 000 на реалізацію своїх ідей або швидке прототипування у конкретних громадах від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторський супровід від організаторів та цінні призи від партнерів.

Як взяти участь?

Щоб взяти участь, потрібно подати заявку на сайті , заповнивши відповідну форму.

Дедлайн

Кінцевий термін подачі заявок – 15 липня 2021 року.

Подробиці

Докладніша інформація – за посиланням 

Організатори

Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України EastCode 2021 організовано Агентством інновацій Center42 та платформою кар'єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті