CreaCamp

CreaCamp

Цей матеріал також доступний російською
CreaCamp
Коли
26-29 вересня 2021, 10:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
Онлайн

З 27 по 29 вересня Асоціація експертів зі сталого розвитку у партнерстві з Німецькою Асоціацією KulturAktiv запрошують представників культурних та креативних індустрій прокачати свої проекти у темі екології та соціальної відповідальності. За результатами слухачі складуть свій перший сталий план, а п’ятірка найкращих отримає експертну консультацію. 

Впродовж трьох днів учасники отримають відповіді на запитання: 

  •  Чому сталий розвиток — це інструмент змін, а не нудне зобов’язання.
  • Навіщо управляти своїм екологічним та соціальним впливом.
  • Як сталі рішення здатні розвивати вашу креативність.
  • Чому сортувальні баки на фестивалі  — не апогей сталості.
  • Як захистити свою ідею та бути прозорим.
  • Що таке “зелене видавництво” та “зелена бібліотека”.
  • Скільки коштує просування без шкоди на планетку.
  • І яка з цього всього вигода?

2021 рік оголошений Міжнародним роком креативної економіки для сталого розвитку на 74-й Генеральній Асамблеї ООН. Сектор щорічно генерує 2 250 мільярдів доларів та забезпечує більше робочих місць для молоді, ніж будь-які інші сфери, — говорить Христина Біляковська, координаторка проекту в Україні. 

CreaCamp —  це освітня програма для тих, хто творить культурну та креативну  індустрію вже і зараз, шукає цікаві можливості для інновацій та розвитку, практикує свідоме споживання, цікавиться глобальними викликами та думає про свій вплив на навколишнє середовище та суспільство. Без жодних повчань та радикальних гасел — ми не вчимо, ми вчимося! Ти гнучкий, коли сталий! Гайда на CreaCamp!

Взяти участь у програмі можуть: менеджери фестивалів/концертів, представники галузі фешн та дизайну, архітектори, менеджери арт-просторів/галерей, представники видавничої та бібліотечної сфери з України та Німеччини. Більше року досвіду у галузі, вік до 35 років, впевнена англійська  і сильне бажання розвиватися!

11 лекцій, 11 практикумів, 20 спікерів, 30 учасників. Міжнародна тусовка, панельна дискусія, сталий план, експертна підтримка, цікаві знайомства!

Навчання безкоштовне, тож організатори оберуть тільки 30 заявок!
Нікуди їхати не треба, CreaCamp буде онлайн!

Реєстрація на сайті
Дедлайн 15 вересня 00:00.

Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті