Investment For Techies in 2022: конференція від Innovecs

Investment For Techies in 2022: конференція від Innovecs

Цей матеріал також доступний російською
Investment For Techies in 2022: конференція від Innovecs
Коли
30 червня 2022, 17:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
Онлайн

Investment For Techies in 2022: конференція від Innovecs – це міжнародна онлайн-подія для всіх, хто працює в ІТ та бажає ефективніше розпоряджатися особистими фінансами.

Контент конференції підготовлений спеціально для технічно-підкованих людей, таких як розробники програмного забезпечення чи інші спеціалісти у сфері ІТ. Під час конференції ви дізнаєтеся про доступні варіанти для інвестування та найефективніші методи управління вашим інвестиційним портфелем.

Існує безліч способів інвестування фінансів, тому це може бути доволі непростим завданням – обрати свій варіант, особливо, якщо ви у цій сфері новенький. Тому перший крок для тих, у кого власних навичок інвестування ще немає, – вчитися на досвіді експертів.

Ми склали програму з шести важливих тем для технічно-підкованих людей, які тільки починають розбиратися в темі інвестицій. Трішки часу, базові знання фінансів та кілька цифрових інструментів і додатків – і навіть початківці навчаться самостійно керувати особистими інвестиціями.

NB: Вже два роки, як пандемія захопила світ та майже чотири місяці, як у найбільшій країні Європи – Україні – точиться повномасштабна війна. Ці обставини вплинули на усіх нас тією чи іншою мірою. Зачепили вони й світ інвестицій. Однак люди продовжують заощаджувати, та й бажання примножувати кошти нікуди не зникло. Зокрема вивчення теми інвестицій – це не тільки про особисту фінансову безпеку, а й про фінансову стабільність суспільства в цілому, адже чим більше людей будуть грамотно розпоряджатися своїми фінансами, тим легше буде відбудовувати Україну й повертати її економічну стабільність завдяки таким простим крокам, як сплата податків, підтримка армії, волонтерських рухів, громадських організацій та бізнесів.

Під час конференції на вас чекатиме шість освітніх доповідей від експертів у сфері інвестицій, три години практичного контенту та можливість нетворкінгу завдяки інноваційному віртуальному простору: Innovecs проводить конференцію у співпраці з Party.Space.

Ми зібрали досвідчених експертів, які поділяться найкращими практиками управління вашим інвестиційним портфелем. Ознайомтеся з нашими спікерами та їхніми темами нижче ↓

► Iван Компан, директор у Deloitte Ukraine Academy, засновник First Kyiv Investment Club, розкриє тему «Як заробити кошти на міжнародному ринку капіталів».

► Діана Кочева, Business Development Manager у лондонському стартапі Thirdblock, презентує тему «Інвестиції в NFT vs. Класичне мистецтво».

► Егіта Полянська, партнерка Wise Guys Cyber Fund та Cyber Program Managing Director у Startup Wise Guys, поділиться досвідом, як вони з командою в Startup Wise Guys роблять інвестиції на стадії акселерації та як шукають нові компанії.

► Сергій Жданов, CEO криптовалютної біржі EXMO, розкриє тему «Чому криптовалюта – це просто: ефективне інвестування сьогодні».

► Терезія Якова, співзасновниця Lumus Investment Collective, розкриє тему «Основи ангельських інвестицій».

► Емілія де Стазіо, COO та співзасновниця онлайн-платформи для колекціонерів Artscapy, поговорить про особливості венчурного капіталу.

Деталі конференції Investment for techies in 2022:

Для кого: технічні спеціалісти, які тільки починають розбиратися в інвестиціях; розробники програмного забезпечення, інжиніринг-менеджери, архітектори та всі спеціалісти ІТ-сфери, які хочуть зробити перші кроки в управлінні фінансами.

Де: онлайн, у віртуальних кімнатах Party.Space (для входу потрібно використовувати браузер Google Chrome).

Коли: 30 червня, 17:00 за київським часом.

Скільки: вхід вільний, за умови попередньої реєстрації → https://bit.ly/3QJU7p6

Виберіть зручний для вас спосіб участі:

⦿ відвідати віртуальний конференц-зал «особисто» в прямому ефірі

⦾ отримати відеозапис пізніше

Бенджамін Франклін якось сказав: «Пам’ятайте, що час – це гроші». Тож не втрачайте жодного з цих ресурсів. Реєстрація на подію відкрита → https://bit.ly/3QJU7p6

Заповніть форму зараз та отримайте безплатний доступ до трьох годин лекцій!

Можливості для інвестування є скрізь. Поки ви це пам’ятаєте й тримаєте руку на пульсі останніх тенденцій, то маєте високі шанси на хороший прибуток від вкладень. Не пропустіть унікальну можливість дізнатися, як диверсифікувати свій інвестиційний портфель завдяки Investment for techies in 2022: конференції від Innovecs

Обов'язковий дисклеймер:

Зверніть увагу: зміст конференції не є індивідуальною інвестиційною рекомендацією, а являє собою короткий виклад інвестиційних рішень чи висновків наших доповідачів на основі їхньої професійної діяльності.

Інформація, представлена під час конференції, є загальною та призначена виключно для освітніх цілей. Усе, опубліковане компанією Innovecs, не є інвестиційною рекомендацією, і жодна інвестиційна діяльність не повинна покладатися на будь-які дані чи контент, опублікований компанією.

InnoHub – це платформа для розвитку Engineering Leadership. Наша головна мета – розширити можливості для росту та побудувати спільноту технічних лідерів. Ми віримо, що engineering leaders – це не лише ті, хто очолює команду, а й усі експерти, які розробляють інновації, передові продукти та впроваджують цифрову трансформацію в реальність.

Innovecs – це міжнародна IT-компанія з розробки програмного забезпечення. Вже десять років наші команди створюють цифрові рішення на основі інноваційних технологій і враховують нові тенденції, щоб допомогти бізнесам трансформуватися та розвиватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло