П’ята міжнародна конференція Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

П’ята міжнародна конференція Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт

Цей матеріал також доступний російською
Коли
14 грудня 2022, 10:00
Вартість
офлайн - 50-1000 євро, онлайн - 9,99 євро
Місце
Варшавська Фондова Біржа
Warszawa, Książęca 4

14 грудня 2022 року у Варшаві відбудеться П’ята міжнародна конференція Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт. Захід стане майданчиком для відкритого діалогу та обміну експертними думками щодо розробки довгострокової стратегії розвитку України на основі унікального технологічного досвіду Ізраїлю.

Вперше з 2018 року міжнародна платформа Global Israeli Initiative проведе саміт не у Києві. Це зумовлено не лише питанням безпеки, але й можливістю розширити коло учасників, долучити до події європейські бізнеси, інвесторів та консолідувати зусилля для допомоги Україні. В заході візьмуть участь офіційні особи України, Ізраїлю, Польщі, представники провідних технологічних компаній, інвестиційних та венчурних фондів, громадські діячі. Подія відбудеться за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Під час саміту будуть презентовані технологічні рішення Ізраїлю в сфері фізичної та кібербезпеки. Також учасники конференції вивчатимуть ізраїльський досвід швидкого відновлення, реабілітації та сталого розвитку в умовах тривалого військового конфлікту і шляхи для його адаптації та впровадження в Україні.

«Конференція – це унікальна можливість поговорити про майбутнє ізраїльсько-українських відносин. Ізраїльський досвід життя в умовах постійної військової загрози є вкрай затребуваним в Україні, і ми готові ним ділитися, – каже Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні пан Міхаель Бродський. – Ізраїль братиме найактивнішу участь у повоєнному відновленні України».

«У своїх промовах Президент України Володимир Зеленський неодноразово зазначав, що у найближчі 10-20 років Україні необхідно стати «великим Ізраїлем, але зі своїм обличчям». Ukrainian Israeli Innovation Summit 2022 запропонує обґрунтовану відповідь – який саме технологічний досвід Ізраїлю у сфері безпеки варто запровадити в Україні, щоб наблизитись до означеної цілі, — говорить засновниця саміту, генеральний директор Global Israeli Initiative Альона Новгородська. — Вірю, що спільними зусиллями ми не лише пришвидшимо перемогу України, але й перетворимо складні для країни часи на можливість стрімкого технологічного прориву».

Ключові теми конференції:

• Як Україні стати «великим Ізраїлем» з власним обличчям: імплементація ізраїльського досвіду формування стратегії безпечної країни
• Формування майбутнього: вивчення технологічних стратегічних тенденцій у епоху високого ризику
• Технології на передовій: як кібертехнології змінюють ландшафт сучасного світу
• Безпрецедентна інформація зі світу венчурних капіталів: головні технічні тренди на 2022 рік і надалі
• Довгострокові дивіденди майбутнього: роль технологічних талантів у побудові інноваційної екосистеми

Формат заходу – конференція у Варшавській фондовій біржі з прямими включеннями з Тель-Авіва та Києва плюс онлайн-трансляція. Усі кошти, перераховані за онлайн-участь, спрямовані до благодійного фонду «Антитіла» для допомоги дітям та жінкам України, які постраждали від війни після повномасштабного вторгнення.

Організатори саміту: україно-ізраїльська технологічна платформа Global Israeli Initiative, Посольство Ізраїлю в Україні, ізраїльський венчурний фонд VentureIsrael, компанії VIZHU, Work Nest та Etgar Strategic Solutions and Entrepreneurship.

Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт (UIIS) — масштабна щорічна конференція, присвячена розвитку ділових, технологічних і дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною, яка проводиться за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні з 2018 року.

Global Israeli Initiative (GII) — некомерційна громадська організація, покликана створити потужну й інноваційну міжнародну екосистему, яка сприяє продуктивним відносинам та співпраці між Україною та Ізраїлем: бізнесменами, інвесторами, урядами, інноваційними компаніями та освітніми структурами.

Контакти для ЗМІ: Ольга Столяренко, PR Lead, Global Israeli Initiatives

Email: [email protected]ail.com, +38 (067) 232 94 45

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло