Kyiv Media Week

Kyiv Media Week

Kyiv Media Week
Коли
4 жовтня 2023, 09:00
Вартість
1600 грн
Місце
культурний кластер «Краків»
м. Київ, Русанівська набережна 12

Міжнародний форум Kyiv Media Week повертається в Україну! Цьогоріч він відбудеться вже втринадцяте – і стане для української В2В-медіаспільноти першим місцем для повноцінної живої зустрічі від початку повномасштабного вторгнення.

Програма форуму фокусуватиметься на найважливіших питаннях і процесах української контент-індустрії та включатиме аналітичні доповіді, панельні дискусії, презентації, пітчинг серіальних проєктів і кілька неформальних культурних заходів.

Спікерами форуму стануть топ-менеджери медіагруп, продакшн-компаній і платформ, успішні продюсери кіно та серіалів, представники державного сектору та міжнародних організацій, локальні експерти у сфері аналітики теледивлення, рекламного ринку, інновацій тощо.

На KMW’23 говоритимуть про загальний стан індустрії, стратегії адаптації та розвитку й плани на майбутнє лідерів ринку, унікальні колаборації та нестандартні рішення на шляху до партнерств – як на локальному, так і на міжнародному рівнях. Окрім того, порушимо питання щодо держпідтримки та співпраці з фондами та донорами інших країн, нових підходів до аналізу аудиторії, зміни глядацьких вподобань у споживанні контенту, важливості євроінтеграції та дотримання західного вектору у кіно- та телевиробництві. А також розповімо про силу та унікальність Ukrainian originals та вплив інновацій на розвиток аудіовізуального сектору.

Після насиченої бізнес-програми учасники KMW’23 матимуть змогу поділитись враженнями у більш неформальній атмосфері за келихом чогось смачного. А наприкінці вечора усі акредитовані гості форуму будуть запрошені до кінозали для ексклюзивного допремʼєрного перегляду трилера “Між нами” режисерки Соломії Томащук з Анастасією Пустовіт та Ірмою Вітовською у головних ролях. Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться восени 2023, кінотеатральну дистрибуцію стрічки здійснює FILM.UA Distribution.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло