Анімаційний фестиваль LINOLEUM 2023

Анімаційний фестиваль LINOLEUM 2023

Анімаційний фестиваль LINOLEUM 2023
Коли
4-8 жовтня 2023, 16:00
Вартість
450 грн

Портал в дивний та привабливий світ анімації буде відкритий з 4 по 8 жовтня на території першого інноваційного парку в Україні – UNIT.City.

На відчайдушних мандрівників чекає велика конкурсна та багато позаконкурсних програм. Ми зібрали 265 короткометражних анімаційних фільмів у 24 тематичних блоках. Плани на завтра, внутрішній світ, приховані бажання, жінки про жінок, життя-буття, історії про природу страху та покори — у програмі LINOLEUM 2023.

Окрім прем’єр номінантів премії Оскар, Берліну, Санденса та Локарно, робіт від авторів кліпів для Тома Йорка та Елтона Джона, ви побачите велику кількість нашого, українського контенту.

Відтак, після перерви у 2022-му, українські аніматори взяли реванш та підготували багато сильних робіт, що цьогоріч будуть представлені в українському конкурсі. Глядачі побачать 10 анімаційних стрічок, більшість з яких – про те, чим просякнуте все наше буття. Про війну, про жах, лють, та розлуку. Та про боротьбу, що єднає всю країну.

NEW FACES представить роботи перспективних українських аніматорів, які ще не брали участь у фестивалі. Підбірка анімації від незламної Херсонської кіношколи: до, під час та після окупації. Ретроспектива Володимира Гончарова — видатного аніматора, одного з ключових режисерів і гострих критиків системи. Окремі роботи у конкурсні комерційної анімації та експериментальних підбірках. І звісно українська анімація для дітей.

Також, учасники фестивалю зустрінуться з вітчизняними та іноземними митцями та режисерами, з якими поспілкуємось про місце та можливості штучного інтелекту в анімації, про вдалі моделі презентації своєї творчості, а також розберемо успішні кейси національної анімації.

Фестиваль LINOLEUM 2023 відбувається за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», посольства Швейцарії в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло