Energy Storage Day 2026: нова архітектура української енергосистеми

Energy Storage Day 2026: нова архітектура української енергосистеми

Energy Storage Day 2026: нова архітектура української енергосистеми
Коли
27 квітня 2026, 09:00
Вартість
10 000 грн (в т.ч. 20% ПДВ)
Організатор
Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА)

Галузева конференція, спрямована на розвиток технологій зберігання енергії для масштабного впровадження відновлюваних джерел енергії та формування децентралізованої енергосистеми України.

Особливу увагу буде приділено перевагам інтеграції УЗЕ в український ринок електроенергії у 2026 році та перспективам масштабування проєктів від пілотних ініціатив до комерційної реалізації, а також моделі гібридних проєктів «УЗЕ + ВЕС».

Конференція стане платформою для відкритого діалогу, обміну досвідом та вироблення практичних рішень, що сприятимуть прискоренню розвитку сектору установок зберігання енергії та формуванню стійкої, гнучкої та сучасної архітектури української генерації.

Конференція відбудеться в Києві – ключовому центрі ухвалення стратегічних рішень щодо розвитку енергетичної політики та міжнародної співпраці.

Зустрічаємось в UNIT.City – першому інноваційному парку України, екосистема якого сприяє інноваційному підприємництву та дослідженням.

UNIT.City – це прототип міста майбутнього, яке поєднує сучасну інфраструктуру, зручність і атмосферу розвитку – саме ті цінності, які відображають філософію заходу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло