mind
Level Up Ukraine 2017

Level Up Ukraine 2017

Цей матеріал також доступний російською
Level Up Ukraine 2017
Коли
15 листопада 2017, 09:00
Вартість
від 4500 грн
Місце
КВЦ Парковий / CEC Parkovy
Організатор
ICF Legal Service і Асоціація платників податків України

У Києві відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017.
Level Up Ukraine 2017 – новий майданчик для спілкування між державою, підприємцями та інвесторами

15 листопада 2017 року в КВЦ «Парковий» за підтримки Міжнародної компанії ICF Legal Service та Асоціації платників податків України відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017, який об'єднає ключових гравців ринку українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів і експертів.

Другий рік поспіль ми привертаємо увагу бізнесу до змін в міжнародному та українському оподаткуванні, змінам, що відбуваються в цій сфері, і підготовці до них. У 2017-му ми прагнемо сконцентруватися на податкових та інвестиційних рішеннях для бізнесу і створити майданчик для відкритого діалогу між бізнесом, інвесторами і державою. Алея стартапів стане унікальним простором для нетворкінгу і досягнення  домовленостей.

Доповідачами форуму стануть Артуро Бріс, професор IMD business school, директор IMD World Competitiveness Center, Наталія Ульянова, керуючий партнер ICF Legal Service, віце-президент АППУ, Грігол Катамадзе, президент Асоціації платників податків України, Ніна Южаніна, голова комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики, Валерій Омельченко, власник HUB 4.0, віце-президент АППУ, глава Комітету IT-технологій АППУ, Гіві Топчішвілі, засновник і президент 9.8 Group, Майкл Єгер, генеральний секретар Європейської асоціації платників податків.

Серед основних тем для обговорення: які зміни чекають на бізнес в українському і міжнародному податковому полі; чи є у бізнесу шанс бути ефективним в умовах турбулентності; куди рухається капітал – приватний та інвестиційний; як змінюються правила, що впливають на його рух, і як бізнесу реагувати на ці зміни; пошук активів для інвестування і стартапи в пошуках інвестора; ринок майбутнього: яким він буде і до чого готуватися вже зараз тощо.

«Найважливіше – ви отримаєте практичні поради «без води»: як вивести бізнес на новий рівень, як захистити активи, залучити інвестора і вийти на ринки Європи, США, Китаю і арабських країн, використовуючи нинішню унікальну історичну можливість. Ви подивитеся на речі під іншим кутом, матимете змогу оцінити ситуацію зсередини, побачивши всю картину. Не забувайте, що будь-яка дискусія без конкретних рішень залишається тільки неефективним набором слів», – зазначила керуючий партнер ICF Legal Service, віце-президент АППУ Наталія Ульянова.

Учасникам форуму буде доступний мобільний додаток, що забезпечить можливість стежити за подіями, коментарями і брати участь в обговореннях.

«Для нас, співорганизаторів форуму, головна мета полягає в створенні прозорих, довірчих взаємин, пошуку надійних партнерів і зведенні міцних мостів міжнародного співробітництва. Саме тому ви не почуєте порожніх слів і непотрібних порад. Пряма розмова і відверті відповіді на питання, що хвилюють. Світовий досвід державних звершень, налагодження бізнес-зв'язків і підтримка інвестиційно-привабливих проектів – дещиця того, що ви отримаєте, відвідавши форум Ukraine Level Up 2017», – зазначив глава Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Беріть участь всією командою – передбачені корпоративні знижки. Вартість участі – від 4500 грн.

Детальніше на сайті: http://levelupukraine.org

Організатори: Юридична компанія ICF Legal Service і Асоціація платників податків України.

Серед медіапартнерів: "5 канал", RTI, "ТАВР Медіа", радіо ЕРА, радіо "Вести", Business Ukraine, UJBL, Ukrainian law firms, "Бізнес", «Грушевського, 5», "Деловая столица", "Фокус", журнал «Країна», «Податки», «Довідник економіста», Ukrainian People, газета "Вести", «Газета по-українськи», Інформаційне агентство УНН, "Обозреватель", "Інтерфакс-Україна", UBR, "ЛігаБізнесІнформ", "Апостроф", "РБК-Україна", "Главком", "Гордон" та інші. Захід проходить за підтримки Бізнес-школи "МІМ-Київ", Європейської Бізнес Асоціації в Україні та Американської торговельної палати в Україні.

З питань акредитації ЗМІ зв'яжіться, будь ласка, з Лідією Марковою, тел. +38 066 165 77 87, markova@mprgroup.com.ua

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. 0 800 211 685, детальніше: http://levelupukraine.org

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті