Конкурс енергетичних стартапів Start Up Energy Transition

Конкурс енергетичних стартапів Start Up Energy Transition

Цей матеріал також доступний російською
Конкурс енергетичних стартапів Start Up Energy Transition
Коли
31 січня 2019, 10:00
Вартість
Безкоштовно
Організатор
Енергетичне агентство Dena

Стартував прийом заявок на конкурс енергетичних стартапів Start Up Energy Transition

Компанії, що розробляють продукти для сфери енергетики, можуть взяти участь в міжнародному конкурсі енергетичних стартапів Start Up Energy Transition. Прийом заявок триває до 31 січня включно. Конкурс організовує Німецьке енергетичне агентство dena з енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та «розумних» енергосистем. Greencubator третій рік поспіль є партнером програми Start Up Energy Transition в Україні. 

Про Start Up Energy Transition 

Start Up Energy Transition (SET) — це провідна міжнародна платформа, що розвиває інновації для реалізації енергетичного переходу. Енергетичний перехід означає впровадження альтернативних, відновлюваних джерел енергії і відмову від застарілих, неефективних рішень в енергетиці, які негативно впливають на довкілля. 

Організатори SET переконані, що розвиток сталої енергетики і боротьба зі змінами клімату напряму пов’язані з винахідницькими бізнес-моделями, а також політичною волею і підтримкою. Тому DENA, окрім організації конкурсу, бере активну участь у розробці законодавчих норм для «розумної» енергетики. Завдяки цьому енергетичні стартапи мають реальні шанси на втілення своїх задумів у життя.  

В організації конкурсу також бере участь Світова енергетична рада (WEC) — міжнародна некомерційна організація, яка представляє інтереси більш ніж 3000 енергетичних установ з понад 90 країн світу.

Участь в конкурсі для стартапів

Конкурс SET Award є частиною платформи Start Up Energy Transition. Змагання для початківців та молодих компаній, які розробляють ідеї для енергетичного переходу й боротьби зі змінами клімату, проводиться щороку. 

Учасники можуть подати свій проект в одній з п’яти категорій, а три найперспективніші рішення в кожній з них отримають право презентувати себе на щорічному саміті SET Tech Festival, який відбудеться 9 квітня 2019 року в Берліні.


Категорії проектів:

  1.  Низьковуглецеве виробництво.
  2.  «Розумні» мережі, платформи та кібербезпека.
  3.  Енергоефективність, «розумні» пристрої та сховища.
  4.  Інноваційна мобільність.
  5.  Спеціальний приз: доступ до якості та реалізація Цілі сталого розвитку ООН (SDG) 7 - «забезпечення доступу до прийнятної, надійної, сталої та сучасної енергії для всіх».

Правила участі:

  • стартап чи інноваційний проект повинен бути заснований не пізніше 2008 року;
  • заявку та додаткові документи слід надсилати англійською мовою;
  • кожен з учасників може подати проект лише в одну категорію;
  • учасники мають бути готові презентувати діючий прототип свого рішення, а також надати нормативну базу, підтвердження концепції або клієнта чи промислового/ корпоративного / інституційного партнера;
  • повністю заповнена форма заявки має бути надіслана до 23.59 31 січня (GMT-10).

Про нагороду для учасників:

ТОП-100 учасників (фіналісти та переможці окремих категорій) отримають можливість продемонструвати свої ідеї та розробки на 24-му Всесвітньому енергетичному конгресі в Абу-Дабі в 2019 році. Організатори конгресу компенсують учасникам витрати на проїзд та проживання, а також на представлення в демонстраційній зоні конгресу. 

Фіналісти отримають компенсацію транспортних витрат і проживання 2-х учасників від команди на час проведення SET Tech Festival. Також фіналісти отримають менторську підтримку, індивідуальний стенд, згадку в усіх інформаційних матеріалах, можливість познайомитись з потенційними інвесторами, відвідати Світовий саміт лідерів в галузі енергетики (World Energy Leaders’ Summits), квитки на форум з альтернативної енергетики «Берлінський енергетичний діалог» (Berlin Energy Transition Dialogue).

Переможці в кожній з категорій отримають грошовий приз до 10 000 євро, участь в панелі переможців в рамках «Берлінського енергетичного діалогу» (Berlin Energy Transition Dialogue), особистий профіль стартапу в глобальній енергетичній мережі Світової енергетичної ради.

Головне, що отримують українські компанії від участі в подібних заходах — можливість долучитися до глобальної екосистеми інноваційних лідерів, які здійснюють енергетичний перехід і формують інновації вже сьогодні, та встановити персональні зв’язки з потенційними колегами, партнерами чи інвесторами. 

За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі Start Up Energy Transition пишіть на info@greencubator.info.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті