Геймдев в Україні: Оновлення карти ринку

Геймдев в Україні: Оновлення карти ринку

Цей матеріал також доступний російською
Геймдев в Україні: Оновлення карти ринку
Коли
7 грудня 2018, 16:00
Вартість
300 грн
Організатор
UNIT.Сity

У 2019 році обсяг світового ринку ігрової індустрії сягне шалених $150 млрд (Global Games Market Report). Важливо розуміти, де в ньому українська частка і куди варто рухатися нашим геймдевам.

Півроку назад UNIT.City та Achievers Hub спільними зусиллями підготували та представили першу карту українських Game Development компаній та огляд самого ринку. А вже 7 грудня за підтримки Lenovo в UNIT.City буде представлена оновлена версія карти та інтерактивний каталог українських компаній. Ще більше цікавих цифр та інсайдів індустрії, нові компанії та аналітика!

Окрім того, від представників компанії Values Value дізнаємось про зарплати геймдев-фахівців в Україні та світі.

Спеціальний гість заходу — Дар’я Рубашна, Head of Gaming Content & Partnerships, CIS & Italy YouTube — розкаже:

  • YouTube in Gaming: що компанія робить для розробників (чим компанія приваблює розробників)
  • Як працювати з медіа-платформами та відео-блогерами
  • Про інфлюенсерів і чому вони важливі

Проект реалізований силами Achievers Hub та UNIT.City. Генеральний партнер: Lenovo Ukraine.

Більше про спікерів:

Дар’я Рубашна, Head of Gaming Content & Partnerships, CIS & Italy YouTube. Дар’я займається розвитком геймінг-контенту на YouTube в країнах СНД, а також кіберспортивного напряму в Європі. Дар’я працює з топовими розробниками, блогерами, організаціями, допомагає їм зростати на платформі.

Аліна Мудра, Head of Recruitment Values Value. У Аліни 7-річний досвід у HR і рекрутингу, два з яких — у геймдеві. Зараз Аліна очолює напрям рекрутингу в VALUES VALUE. Аліна знає все про ринок праці GameDev, чого хочуть роботодавці та кандидати та як зробити так, щоб кращі компанії та фахівці знаходили один одного.

Ася Маніна, Chief Brand Officer Values Value. У PR і маркетингових комунікаціях працює більше 8 років. Просувала українські компанії на західні ринки, а іноземні бізнеси — в Україні, Європі та США. Серед проектів Анастасії: CloudLinux, WCF-Davos Kiev, Zeppelin Ukraine. Анастасія є куратором Великого зарплатного опитування геймдеву СНД.

Модератор: Олена Лобова, Founder Achievers Hub.

Завершимо зустріч нетворкінговою вечіркою!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті