Discuss Discuss

Fractal

Fractal – це візуальне середовище розробки для індустрії Інтернету речей. Дозволяє у дуже простий спосіб проєктувати складні системи розумних речей, хмар, нейронних мереж (AI), веб- і мобільних додатків.

Fractal допомагає IoT-інноваціям швидше вийти на ринок. Сьогодні від запуску серійного виробництва пристрою до його фактичного використання проходить багато часу. Розробка з Fractal дозволяє скоротити цей розрив. Підтримуються три найкращі архітектури мікроконтролерів: STM32, Arduino, Raspberry Pi. Fractal підтримує віддалений моніторинг пристроїв, керування та оновлення мікропрограм. Наступний крок – конструктор мобільних додатків, елементи ШІ (голосове управління), більше платформ і компонентів.

Fractal зручний як для ентузіастів, так і для бізнесу. Дизайнери розумних міст, експерти в сільському господарстві, енергетиці, хімічній промисловості, галузі охорони здоров’я – сьогодні ці професіонали сильно залежать від команд програмного забезпечення та електротехніки. Fractal зробить їх на крок ближчими до кінцевих цілей.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.