Discuss Discuss

Lime Systems

Lime Systems – провідний розробник програмного забезпечення у банківській сфері з успішним досвідом роботи на ринку інформаційних технологій понад 20 років. Розробляє, впроваджує і супроводжує системи комплексної автоматизації банківської діяльності, аналітичні фінансові системи та спеціалізовані рішення для автоматизації. Компанія створює свої системи на базі .NET технології з використанням трирівневої архітектури. Її продукти відрізняються функціональною повнотою, відкритістю, надійністю, гнучкістю та необмеженими можливостями адаптації до всього спектру банківських та фінансових послуг.

Флагманський програмний продукт компанії – автоматизована банківська система SCROOGE. Це яскравий приклад комплексної АБС, що забезпечує інтегроване управління ресурсами банку та його ефективну роботу загалом. АБС SCROOGE дозволяє оптимізувати роботу корпоративного та роздрібного бізнесу, казначейського управління, бухгалтерії, ризиків, фінансового моніторингу, повністю автоматизувати процес надання звітів НБУ, звітності за міжнародними фінансовими стандартами та багато іншого.

REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.