Виклики незалежної журналістики: зустріч з першим лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе

19 листопада о 19:00 у Києво-Могилянській Бізнес-Школі відбудеться закрита зустріч випускників бізнес-школи із першим лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе – Вахтанґом Кіпіані.

Вахтанґ – журналіст, історик, головний редактор видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналах ZIK та ESPRESO.TV, засновник Музею-архіву преси.

Під час зустрічі ми поспілкуємося про:

  • Внесок в українську журналістику засновника видання «Українська правда» Георгія Ґонґадзе, з яким Вахтанґ був знайомий особисто;
  • Вплив на суспільство сучасних онлайн-видань, телепрограм і книжок, зокрема – про свіжу й резонансну працю Вахтанґа «Справа Василя Стуса»;
  • Майбутнє журналістики у світі fake news.

Модеруватиме зустріч Тетяна Терен (журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм, віцепрезидентка Українського ПЕН)

Премія імені Георгія Ґонґадзе була заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи та виданням «Українська правда». Нею щороку нагороджують українських журналістів за відданість принципам та цінностям незалежної журналістики, інноваційність та створення матеріалів, що призвели до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні.

Зареєструватись на подію можна за посиланням