Ірина Бараненко (MBA(l)-7), ідейний лідер проекту оренди бізнес-компетенцій GMG, співзасновниця соціальної ініцативи Starenki:

Ділитись треба!  Які альтернативи “володінню” штатом співробітників пропонує сучасний світ.

Для кого: для власників і менеджерів середніх і малих компаній, що прагнуть більшої продуктивності команд і шукають раціональні методи “оптимізації” витрат на персонал.

Економіка спільного споживання (Sharing economy) подарувала нам не лише нові бізнес моделі, побудовані за логікою спільного використання фізичних активів із найбільш знаними компаніями Uber та Airbnb, але й відкрила нові можливості ефективного використання нематеріальних активів – знань, навичок і вмінь співробітників.

Інтерім менеджери, незалежні експерти, фрілансери – це лише деякі приклади тимчасової робочої сили (contingent workforce), яку активно залучають на заході провідні компанії: IBM, Jonson & Jonson, Kraft та багато інших.

Але як цим може скористатись невелика українська компанія?

Поговоримо про:

  • переваги залучення тимчасової робочої сили;
  • визначення, яку роботу необхідно залишити постійній команді «в штаті», а яку можна передати тимчасовим співробітникам і де їх знайти.

На реальному прикладі разом створимо “змішану” робочу команду з постійних та тимчасових співробітників для української компанії.

Наприкінці подискутуємо, які ж труднощі можуть виникнути в роботі з такими «змішаними» командами і що обов’язково має «вміти» компанія, щоб їх запобігти?

Коли: 26 листопада о 19.00
Де:  kmbs (аудиторія 422)
Реєстрація за посиланням