ШАНОВНІ УЧАСНИКИ СПІЛЬНОТИ ALUMNI KMBS!

28 квітня з 18.30 до 20.00  відбудеться онлайн зустріч на тему «Коучинг у компаніях: нерозкритий потенціал можливостей для бізнес-лідера та команди» у форматі дискусійної панелі.


Перехід за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/88936117414?pwd=K3JHenQvM2RSclBPQzkrVGdwN2ZFUT09
Meeting ID: 889 3611 7414
Password: 586271


Ключові тези для обговорення:

  • Навіщо бізнес-лідеру коучинг у кризові часи?
  • Коучинг: як розуміємо? для чого застосовуємо? що можемо отримати?
  • Коучинг як своєчасна можливість побачити знайому територію «новими очима»

Модератор панельної дискусії:
Олександр Зеленюк – коуч перших осіб (executive & leadership coach), коуч персонального розвитку; понад 100 годин практики з індивідуальними і корпоративними клієнтами, член ICF Ukraine; випускник kmbs програми Executive MBA, ментор kmbs з 2017 року, член ICF Ukraine.

Учасники панельної дискусії:

Микола Демченко – співзасновник юридичної компанії «Правое дело», що займає провідні позиції на ринку публічних закупівель. Співвласник сервіса агрегатора відкритих даних «Clarity Project Info». Ініціатор проєктів соціальних трансформацій у Дніпровському регіоні. Активно працює у трансформаційних проектах  ОТГ, селищних пунктів, регіональних ВНЗ. Один із ідейних і натхненних стратегічних архітекторів платформи розвитку спільноти випускників kmbs.

Лариса Хоманс – президент відділення ICF Ukraine 2019-2020,  Certified Integrative Coach, Certified Story Coach. Коуч і ментор для бізнес-лідерів у створенні трансформаційних історій. Коучинговий досвід – понад 1000 + годин. Автор і викладач навчальних курсів і програм kmbs. Експерт-консультант із понад 35-ти річним досвідом стратегічних комунікацій у міжнародних організаціях і проектах в Україні та інших країнах. Власник LaraHomans Story Home.

Руслана Орловська – PCC ICF (професійний сертифікований коуч ICF),член ради директорів, голова комітету із сертифікації ICF Ukraine. Автор та ведуча освітніх коучингових програм. Бізнес-коуч для малого і середнього бізнесу; коуч-консультант освітніх і бізнес-проєктів із впровадження коучингового підходу та розвитку коучингової компетентності бізнес-лідерів. Тренер Mini-Boss Business School. Коучинговий досвід – 2500+ годин, менторинговий досвід – 200+ годин.

Світлана Дзюбенко – член ICF Ukraine, АCC ICF (асоційований сертифікований коуч ICF). Коуч з ефективності бізнесу, професійного розвитку, трансформації стратегій поведінки. Має понад 130 годин практики з індивідуальними і корпоративними клієнтами. Понад 25 років досвіду роботи з персоналом у крупних національних компаніях різних галузей економіки.


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СПІЛЬНОЇ УЧАСТІ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ!