Зміни – сучасна реальність, необхідна для розвитку будь-якої організації чи бізнесу. Успішними стають лише керовані зміни. Якщо ви не керуєте змінами, змини керують вами.

АСМР Україна, філія глобальної Асоціації Професіоналів з управління змінами (ACMP Global), вбачає, серед інших, одним з керуючих напрямів своєї діяльності освітню функцію із підвищення рівня обізнаності щодо важливості управління змінами та усвідомлення наявності даної компетенції як необхідної та базової для сучасних менеджерів.

Серія онлайн-заходів із підвищення рівня CM Awareness, започаткована АСМР Україна, має на меті розширити розуміння та поглибити знання керівників організацій та власників бізнесу про Change Management як про комплексну дисципліну із зваженими та перевіреними на досвіді принципами, що має у своєму арсеналі працюючі методики та дієві інструменти, застосування яких у трансформаційних проектах гарантує правильне сприйняття змін стейкхолдерами та стабільне використання їх результатів у повсякденній роботі для підвищення ефективності та досягнення бізнес-цілей.

Запрошуємо до участі у першому Круглому Столі «Вміння керувати змінами – необхідність чи перевага для сучасного лідера?»

Під час живої дискусії із представниками провідних компаній-роботодавців України розглянемо еволюцію ставлення до ролі Change Manager в організації як необхідної для успішності бізнесу в сучасних  умовах невизначеності.

На практичних кейсах, прикладах та ситуаціях з досвіду дізнаємось про різні підходи роботодавців до формування компетенцій з управління змінами серед управлінців.

Модератор обговоренняЮлія Ряховська, директорка департаменту підтримки бізнесу компанії «Метінвест», має багаторічний досвід впровадження глобальних систем та програм проектів, що вимагають культурних та організаційних процесів змін.

Ми запросили лідерів функцій та трансформаційних проектів провідних компаній України із сфер фінансів, виробництва, комунікацій та державного сектора, щоб у відкритій дискусії та на практичних кейсах-прикладах з'ясувати ставлення до компетенцій керування змінами:

Олексій Решетняк, ІТ & Діджитал Директор “МХП”
Антон Ященко, Виконавчий директор Офісу реформ КМУ
Олена Урусова, Директор з персоналу  Credit Agricole Ukraine
Дмитро Дзябура,  Директор з продажів та відносин з клієнтами, lifecell

Учасники круглого столу розглянуть, серед інших, наступні питання:

● чи достатньо уваги приділяється якісній підтримці процесу змін та наскільки глибоко усвідомлюють компанії дану необхідність?
● які підходи у сучасних компаніях використовують для формування культури свідомого ставлення до змін серед співробітників, особливо серед керуючого складу?
● досвід чи практика - що є першочерговим для розвитку компетенції?

Коли: 06.04.2021, 19:00-20:00

Де: онлайн-зустріч

Кому буде корисно: керівникам організацій, власникам бізнесу, представникам HR

Вартість: безкоштовно за умови реєстрації

Як зареєструватись: https://forms.gle/RRJEYGBCBbwHWaRc6

Детальніше про подію:
LinkedIn:  https://www.linkedin.com/events/6769141892308365312/
Facebook: https://fb.me/e/22DJ6C0f5