Advisory Board kmbs Alumni запрошує на kmbs Alumni Talks за темою «Коучинг та менторинг у світлі розвитку лідерів та організацій» із Олександром Зеленюком, коучем перших осіб (executive & leadership coach), коучем з персонального розвитку, ментором, членом Міжнародної федерації коучингу (ICF), Президентом відділення в Україні Міжнародної федерації коучингу (ICF Ukraine).


Виконання організаціями своїх місій у швидкозмінних ринкових умовах вимагає від лідерів та управлінців постійного розвитку й адаптації. Постійні зміни контексту потребують від керівників усвідомленої готовності заходити на поле невизначеності, широкого спектру адаптивних навичок, а також спроможності демонструвати лідерські якості у взаємодії з командами та стейкхолдерами. Їх не можна набути чи розвити в рамках традиційної бізнес-освіти, орієнтованої на узагальнені кейси та висновки. Коучинг, натомість, призваний створити безпечний простір, в якому є можливість змоделювати свої подальші кроки, можливі ризики чи перешкоди, а також способи їхнього подалання, що робить цю практику максимально наближеною до актуальних потреб клієнтів.

Учасники івенту дізнаються у чому полягає суть коучингу та менторингу. Отримають свідчення дієвості коучингу на підставі результатів досліджень міжнародних авторитетних установ (PwC, HCI, etc.). Зможуть усвідомити ефективність коучингу та ментрингу у зв'язку з теоріями розвитку особистості, мотивації, соціального навчення, нейронауки. З'ясують, коли саме потрібно завтосовувати ці інструменти та чим керуватись при виборі коуча/ментора для потреб організації або для себе. Дізнаються, які коучингові навички має використовувати керівник для збільшення ефективності взаємодії з членами команди, стейкхолдерами, партнерами та іншим оточенням.


Олександр Зеленюк - асоційований сертифікований коуч ICF (ACC ICF), має понад 300 годин практики з індивідуальними і корпоративними клієнтами, понад 200 годин професійної коучингової підготовки. Ментор Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs) з 2017 року. Автор Програми підготовки менторів kmbs (2021). Архітектор менторської складової Програми професійного розвитку та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники» (2021).


25+ років управлінського досвіду у сферах військової, державної та дипломатичної служби. З яких чотири роки - заступник керівника торговельно-економічної місії, начальник економічного відділу в складі Генерального консульства України в Шанхаї (КНР). 8 років досвіду проектного управління в нафтосервісній компанії в країнах Середньої Азії, Близького Сходу, Африки.


Кому буде корисно?

  • Лідерам та управлінцям, які пов'язують розвиток свого бізнесу із розвитком лідерських, управлінських та організаційних спроможностей, стикаються з невизначеністю й іншими викликами нетехнічного характеру.
  • Власникам, топ-менеджерам, членам управлінських і виконавчих команд, архітекторам навчальних корпоративних програм з коучингу та менторінгу.

kmbs Alumni Talks це серія онлайн заходів по обміну досвідом, знаннями, інструментами управління та практиками від випускників kmbs, експертів Advisory Board kmbs Alumni.


Коли: 11.11.2021, 19:00-20:30

Де: онлайн-зустріч на платформі Zoom. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.


Реєструйтеся завчасно за цим посиланням.


Перед зустріччю Вам прийде на пошту нагадування та посилання на вхід!