Advisory Board kmbs Alumni запрошує на kmbs Alumni Talks за темою «DeFi – для тих, хто пропустив Біткоїн» з Станіславом Под’ячевим, підприємцем, засновником Blockchain Lab, викладачем курсу Блокчейноміка у kmbs.

На заході поговоримо про:

  • використання технології Блокчейн у сфері фінансів;
  • нові тренди у криптовалютному Світі;
  • розглянемо можливості та ризики, що несуть в собі віртуальні валюти та децентралізовані фінанси
  • дізнаємося, що відкриває прийняття Закону України про Віртуальні Активи. Навіть, якщо ви вважаєте блокчейн забавою для гіків, вам буде цікаво подивитися на економічні процеси під іншим кутом. Більше того, можливо, ви отримаєте інсайт, що змінить ваше життя назавжди.

DeFi або Decentralized Finance - це екосистема смарт-контрактів на блокчейнах, що дозволяє відтворювати наявні фінансові сервіси та створювати нові без необхідності у третій стороні, якій би довіряли користувачі.

Станіслав Под’ячев - випускник MBF kmbs та MPA NaUKMA. З 2010 року досліджує економіку віртуальних активів та віртуальних валютних систем. У 2010 р. взяв участь у тренінговій місії Японської агенції з міжнародної співпраці і пройшов стажування у декількох японських підприємствах. Під час навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі брав участь у розробці проєкту розвитку екосистеми Bitcoin в Україні btcu.biz. Заснував перший у світі Blockchain Art Hackathon – унікальну подію, де технологія Blockchain осмислюється художниками, в результаті чого народжуються унікальні арт-об'єкти. Засновник Blockchain Lab – команди професіоналів, які допомагають VIP-клієнтам безпечно купувати та зберігати віртуальні активи, в тому числі bitcoin, а також здійснюють розробку індивідуальних рішень щодо імплементації технології Blockchain у існуючі бізнеси.

Кому буде корисно?

  • Інвесторам, власникам компаній, які хочуть змінювати свій бізнес згідно новим трендам, диверсифікувати свій інвестиційний портфель та зрозуміти, як нові технології можуть знизити витрати або збільшити прибутки.

kmbs Alumni Talks - це серія онлайн заходів по обміну досвідом, знаннями, інструментами управління та практиками від випускників kmbs, експертів Advisory Board kmbs Alumni.

Коли: 25.11.2021, 19:00-20:30

Де: онлайн-зустріч на платформі Zoom. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Зареєструйтесь, будь ласка, завчасно тут. 
Перед зустріччю Вам прийде на пошту нагадування та посилання на вхід