​Різдво – це той час, коли душа потребує людського тепла, коли хочеться глибоких думок та змістовних розмов. Навіть під час війни. Тому kmbs запрошує випускників відсвяткувати Різдво разом, а заразом і продовжити осмислювати теми персонального лідерства та національних еліт, які ми почали досліджувати під час серпневої поїздки Франківщиною.

25 грудня у стінах школи на учасників kmbs-спільноти чекатиме зустріч із кандидаткою філологічних наук, дослідницею модернізму, Оленою Міщенко, де поговоримо про Покутську трійцю - неформальне об'єднання письменників (Василя Стефаника, Леся Мартовича, Марка Черемшини)  та їхню роль в українській культурі, а також спробуємоти розглянути цей феномен у більш широкому, ніж суто літературний, контексті.

Продовжать цей день випускники відвідинами вистави Morituri te salutant за новелами Василя Стефаника в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, у супроводі декана kmbs Олександра Саврука. А після повернення до школи учасники завершать вечір рефлексією щодо побаченого за келихом вина і невеликим фуршетом.

Початок події о 12.30 нa поверсі kmbs

Вартість події: 2 000 грн.

Якщо ви хочете бути частиною цієї події – https://forms.gle/KXUGyiFxpBppyPq99
Якщо виникають додаткові питання звертаєтеся до Ірини 097 051 61 16 або Оксани 050 132 46 25