Давній Єгипет – одна з двох перших міських цивілізацій на землі, де були винайдені вперше ті речі, технології та ідеї, які стали засадами і нашого сучасного світу. Тобто це справжній виток європейської цивілізації. І одночасно – це зовсім іншій світ, з поглядами, світосприйняттям, уявленнями та ідеями, що дуже відрізняються від наших і  занурення в них допомагає побачити світ інакше,  демонструє інакшій спосіб мислення.

Під час подорожі ми побачимо величні храми, збудовані фараонами періоду  Середнього та Нового Царства Давнього Єгипту, тобто біля 4 тисяч років тому. Відвідаємо Долину Царів і спустимося в гробниці фараонів, щоб побачити дивні розписи, що розповідають про Вічність і таємниці богів. Побачимо поселення майстрів  - скульпторів та художників.

Будемо жити у курортному готелі з розкішним тропічним садом біля самого берегу Нілу, снідати та обговорювати враження на терасі з неперевершеним видом на Ніл та священну червону гору царів – Курну, подорожувати лавками антикварів та майстрів, плавати катером по священному Нілу, та спостерігати перетин культур – давньоєгипетської, європейської та сучасної мусульманської.

Дати:
Загальні дати поїздки: 26.02-08.03
Дати в Єгипті: 28.02-07.03
Переїзд з України та в Україну:
(26-27 feb Ukraine-Poland, 8 feb Poland-Ukraine), виліт у Хургаду з Жешува. Потім трансфер  автобусом Хургада – Луксор.
Проживання:
Луксор, Steigenberger

Підготовка:
Серія бесід із Дар'єю Зіборовою про давні цивілізації (3 зустрічі по 3 години)

Вартість поїздки: (з перельотом, проживанням,  трансфером до всіх локації, візами, сніданками, входами в музеї та пам’ятки та історичним супроводом від Дарії Зіборової та місцевих гідів):
1900 доларів/особа при розміщенні в номері DBL (2 особи).

У вартість не входять обіди і вечері.