Щорічна зустріч випускників KMBS 2023

Привіт, друже!

Востаннє ми збиралися 2018 року. Багато чого змінилося з того часу. Та де багато – все! Пандемія Covid – 19, повномасштабна війна, обстріли, блекаути. Насправді, темні часи. Ці роки стали справжнім викликом, і кожен з нас цей виклик прийняв. Це були роки неймовірних змін: світу, правил життя в ньому, бізнесів, поглядів, людей, нас самих. Та все ж певні речі лишилися незмінними. Речі найпростіші та найвартісніші водночас. І однією з них є Спільнота. Спільнота українців, що в найскрутніший час несподівано для всього світу вистояли. Спільнота свідомих, які незважаючи ні на що, кожен день продовжують сміливо і натхненно робити свою справу.
Настав час зібратися і нашій спільноті – випускників. Щоб поностальгувати зі старими друзями і знайти нових, щоби підтримати і знайти підтримку, щоби надихнутися одне одним й відкрити для себе заново всі найкращі речі, що дає нам життя.

Для кого ця зустріч?

Лише для випускників KMBS усіх років випуску.
Для кожного alumni, хто хоче поновити зв’язки і зав’язати купу нових як для розвитку власного бізнесу, так і просто для душі.
Для тих, хто сумував за спільнотою, де всі всіх розуміють із-півслова без зайвих пояснень – спільнотою зі спільними цінностями.
Для тих, хто бажає провести незабутній час разом та надихнутися на рік уперед.Чому варто йти?

Ми не тільки зустрінемо вас, як зірок, а й зробимо невеликий фільм на згадку, в якому кожному знайдеться слово

Ми разом створимо артефакт для майбутніх поколінь, в якому відобразимо цінності нашої спільноти. Хтозна - може й нас через 300 років витлумачуватимуть як Сковороду🙃

Ми станемо свідками унікальної моновистави «Всі найкращі речі», яку неперевершена Олеся Жураківська гратиме тільки для нас, і за допомогою якої кожен здійснить власну екзистенційну подорож вглиб себе і того найкращого і найтеплішого, що є всередині нас, про що забули, з чим втратили звʼязок, і що без жодного сумніву надихне та допоможе в ці непрості часи.

А ще ми смакуватимемо, спілкуватимемося, будемо обійматися, усміхатися, дружити знову, «як тоді», заводитимемо нових друзів і перевірятимемо наживо дива нетворкінгу. А вони теж неодмінно будуть. Як і подарунки😏

Тож поспішайте долучитися і забирайте свій квиточок у закритий світ нашої з вами Спільноти, але відкрите для кожного з нас поле натхнення та можливостей!


Чекаємо,
Ангели Спільноти.

Вартість квитка:
до 21.11 – 5000 грн
після 21.11 – 6000 грн

Дата: 8 грудня
Час: 17.00-21.00
Місце проведення: м. Київ (місце повідомимо за два тижні до події особисто всім, хто придбав квиток)


Дрескод: святковий

Учасникам бойових дій вхід на захід безкоштовний!