18 травня 2021 переглянуто 139

Церемонія нагородження лауреата журналістської Премії імені Георгія Ґонґадзе відбудеться 21 травня

Телеканал UA: Культура буде транслювати церемонію

 Фото: facebook.com/gongadzeprize

Вдруге у прямому ефірі на суспільному телеканалі UA: Культура у п’ятницю, 21 травня, о 19:00 відбудеться церемонія нагородження лауреата журналістської Премії імені Георгія Ґонґадзе.

Захід цього року пройде в Національному музеї Тараса Шевченка.

Зазначається, що онлайн-трансляцію церемонії можна дивитися на діджитал-платформах каналу: фейсбук-сторінках теле- й радіоканалів UA: Культура, UA:Перший, UA: Українське радіо, UA: Радіо Культура, ютуб-каналі UA: Культура та на фейсбук-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе, Києво-Могилянської бізнес-школи, Асоціації випускників kmbs, «Української правди» та «Детектор медіа».

Премія імені Георгія Ґонґадзе – нагорода для незалежних журналістів, заснована у 2019 році громадською організацією «Український ПЕН» у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської бізнес-школи, Києво-Могилянською бізнес-школою та виданням «Українська правда».

Як повідомлялося раніше, капітула Премії імені Георгія Ґонґадзе визначила короткий список номінантів й номінанток на здобуття відзнаки. До нього ввійшли: Мирослава Барчук, Борис Давиденко та Марічка Паплаускайте.

До довгого списку номінантів на здобуття Премії імені Георгія Ґонґадзе входять 18 журналістів та журналісток, зокрема дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе.