17 червня 2021 переглянуто 88

Веб-хостингова компанія Deltahost надасть десятьом школам із Донецької та Луганської областей 300 000 грн на технологізацію

Найкращому педагогу з прифронтової школи подарують освітню подорож

 Фото: pixabay.com

Національна щорічна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine (GTPU) разом з українським письменником Сергієм Жаданом оголосила конкурс «Вчитель прифронтової зони», у рамках якого десять шкіл із Донецької та Луганської областей отримають 300 000 грн на технологізацію. Про це повідомляє видання «Освіторія».

Зазначається, що найкращому педагогу з прифронтової школи подарують освітню подорож. Школи, де працюють вчителі, які ввійдуть до десятки найкращих, одержать 300 000 грн на технологізацію від веб-хостингової компанії Deltahost.

«Технологізація українських шкіл саме в прифронтовій зоні – це вклад в боротьбу з агресором. Це демонстрація того, що Україна вистояла у боротьбі й зараз відновлюється, модернізується. Це сигнал для наших громадян, які ще залишилися по той бік лінії фронту», – зауважив головний виконавчий директор Deltahost Дмитро Земляний.

Раніше повідомлялося, що школа №9 у місті Краматорськ та Брацлавська ЗОШ виграли у травневому конкурсі від проєкту «Прокачай школу». Брацлавська ЗОШ отримала два ноутбуки Lenovo і проєктор, а школа №9 у Краматорську – сучасну відеолабораторію, яка сприятиме створенню освітнього відеоконтенту.