23 вересня 2021 переглянуто 80

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про артистку цирку Валентину Миколаївну

«Ба» у повітряному мистецтві самоучка

 Фото: instagram.com/starenki.help

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про артистку цирку Валентину Миколаївну, якій волонтери привозять їжу. Про це йдеться у дописі на офіційній інстаграм-сторінці проєкту.

«Ба у повітряному мистецтві, можна сказати, самоучка: до того взагалі вона не була гімнасткою, «тільки танцювала у балеті». А потім вийшла заміж і довелося робити спільні циркові номери із чоловіком. Адже такі були правила, бо тоді був Союздержцирк і аби бути разом із коханим і їздити разом – треба було «урвати» спільний номер. Без спільних номерів би була вічна розлука», – розповідають волонтери.

З чоловіком вона познайомилася в цирку, він був з іншого міста, виступали разом 15 років і багато їздили в СРСР і за кордон.

«Про гастролі із чоловіком і в яких містах разом були пані Валентина не хоче згадувати, каже, що то довга тема і ніби не хоче нас навантажувати. Можливо, у тих часах лишилося її щастя, і ці спогади болючі. А ще ба досі сумує, відколи чоловік помер від інфаркту», – зазначається у дописі. 

Раніше благодійний фонд «Старенькі» поділився історією 80-річної пані Лариси, якій волонтери привозять їжу. Жінка розповіла, що найбільше любить весну. Пояснює: за те, що все розквітає на вулиці.

Пенсіонери, яким допомагає благодійний фонд «Старенькі», дали поради для молодого покоління. Тамара Петрівна побажала бути добрими й з відкритим серцем. Зоя Миколаївна сказала, що важливо стежити за здоров'ям, оскільки воно найголовніше.

Літні чоловіки рідко звертаються по допомогу, оскільки не дозволяють собі скаржитися. Два дідусі, які потребують доставки їжі, потрапили до списку пенсіонерів, яким допомагає благодійний фонд «Старенькі»