5 листопада 2021 переглянуто 482

Журналістика незалежної України: Історія від першої особи

Премія імені Георгія Ґонґадзе запускає новий сезон відеолекторію «Журналістика незалежної України: Історія від першої особи»

Почуйте десять історій про українську журналістику

9 листопада Премія імені Георгія Ґонґадзе запускає новий сезон відеолекторію «Журналістика незалежної України: Історія від першої особи». В рамках проєкту провідні журналісти діляться спогадами про створення ключових медіа та формування актуальних трендів і явищ українського медіапростору.

Спікери: Мирослава Ґонґадзе, Євген Глібовицький, Юлія Мостова, Юрій Макаров, Віталій Сич, Олекса Шалайський, Наталя Гуменюк, Валентина Клименко, Єфрем Лукацький, Інна Кузнецова.

Як «Дзеркало тижня», Радіо «Свобода», «НВ» стали такими, якими ми знаємо їх сьогодні? Коли закінчилась повна свобода і почалась цензура медіа? Яким був шлях міжнародної, розслідувальної і фотожурналістики в Україні? Про все це – в нових серіях відеолекторію.

Прямі трансляції лекцій – щовівторка о 18:00 на сторінках Премії Ґонґадзе, PEN, Києво-Могилянської бізнес школиАсоціації випускників Києво-Могилянської бізнес школи, Української правди, Детектор Медіа, Lviv Media Forum і Човен на Facebook.

***
Відеолекторій «Журналістика незалежної України: Історія від першої особи» – проєкт Премії Ґонґадзе. Другу частину створили за підтримки програми «Фонд розвитку українських ЗМІ» Посольства США в Україні.

Організаційні партнери: Львівський Медіафорум, видавництво «Човен»
Медіапартнер: Детектор медіа

Першу частину лекцій ви можете подивитись на YouTube: https://bit.ly/3brAFub

Премія імені Георгія Ґонґадзе – відзнака для журналістів, заснована Українським ПЕН у партнерстві з kmbs, powered kmbs alumni platform та виданням “Українська правда” для підтримки незалежних журналістів.

Лауреатами Премії Ґонґадзе стали Мирослава Барчук (2021), Павло Казарін (2020), Вахтанґ Кіпіані (2019).