12 листопада 2021 переглянуто 151

Тижні Pro Bono проводяться в різних країнах світу з середини жовтня по кінець листопада

Концепція Рro bono - безкоштовна професійна й експертна допомога для суспільного блага

 Фото: facebook.com/ABkmbsAlumni

В різних країнах світу з середини жовтня по кінець листопада, як глобальна ініціатива, проводяться тижні «Pro Bono». Про це повідомляється на сторінці Advisory Board kmbs Alumni.

«Концепція Рro bono (лат. Pro bono publico – для загального блага) – це безкоштовна професійна й експертна допомога для суспільного блага», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що національне свято Pro Bono в Америці проводиться в останній тиждень жовтня починаючи з 2009 року, коли з'явилася зростаюча потреба в послугах Pro Bono під час важких економічних часів та безпрецедентна реакція адвокатів, готових задовільнити цей попит.

Перший Європейський тиждень Pro Bono відбувся у листопаді 2019 року з подіями у більш ніж десяти містах протягом тижня. Заходи були зосереджені на наданні безоплатної допомоги організаціям громадянського суспільства, дискусійних панелях про можливості та виклики pro bono, а також святкування розвитку pro bono на місцевому рівні.

Згідно з повідомленням, 20-й щорічний тиждень Pro Bono у Великобританії проходив цього року з 1 по 5 листопада. Він дав можливість визнати та підтримати добровільний внесок юридичної професії зі всієї Великобританії в надання безкоштовної юридичної допомоги тим, хто її потребує.

Раніше повідомлялося, що Advisory Board kmbs Alumni підтримує соціальні, культурні, некомерційні та комерційні проєкти своєю експертизою, управлінським досвідом, неупередженим та незаангажованим поглядом.