16 листопада 2021 переглянуто 167

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про пенсіонерів, яким волонтери привозять їжу

Фонд розповів про п'ятьох стареньких

 Фото: pixabay.com

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про пенсіонерів, яким волонтери привозять їжу: колишню геологиню, працівницю міністерства фінансів, подружжя письменників, перукарку і ба з особистою історією. Про це йдеться у дописі на офіційній інстаграм-сторінці проєкту. 

«На першій адресі нас чекає соцробітниця Ніна Миколаївна. Вона своєю роботою задоволена, оскільки її підопічні – приємні люди. Єдине, що засмучує – низька зарплата. Можливо тому 80% колег Ніни – пенсіонери. Люди молодші на таку зарплату просто не йдуть. Ось і виходить, що одні пенсіонери допомагають іншим пенсіонерам», – розповідають волонтери. 

Перша підопічна на маршруті – пані із зачіскою і помадою. Цій моложавій доглянутій жінці за 70 років. «Відсутність чоловіка і дітей молодить людину», – іронічно заявляє пенсіонерка Зінаїда Андріївна.

Друга підопічна – колишня перукарка Світлана. «У Світлани онкологія, а чоловік і син трагічно загинули. Хоча Ніна Миколаївна і бідкається на песимізм деяких підопічних, тут є на те підстави», – розповідаються волонтери

Наступна бабуся – Оксана – геолог за фахом, у неї гарний поставлений голос і акуратне сиве каре з чубчиком. В Оксани хвороба Паркінсона, у неї не згинаються пальці й втрачається здатність самостійно одягатися.

Ще одна панянка – Роза Аронівна, їй 90 років. Роза ходить тільки за допомогою ходунків і не справляється в побуті без помочі сусідки й соцпрацівниці. 

«Про іншу підопічну я почула цікаву історію. Жінка давно розлучилася – чоловік переїхав до сусіднього будинку жити з її подругою. Проте вони помирились, тепер спілкуються і допомагають одне одному виживати у немічній старості», – йдеться у дописі. 

Раніше повідомлялося, що волонтери у жовтні доставили продукти понад 640 стареньким. Сім чаювань було проведено у жовтні.