17 листопада 2021 переглянуто 171

Учасники kmbs Alumni Talks обговорили розвиток управлінців за допомогою коучингу та менторингу

Важливим аспектом дискусії став розгляд відмінностей між цими підходами

 Фото: facebook.com/ABkmbsAlumni

На kmbs Alumni Talks за темою «Коучинг та менторинг у світлі розвитку лідерів та організацій» учасники говорили про розвиток управлінців, менеджерів і співробітників за допомогою коучингу та менторингу. Про це йдеться на сайті проєкту Advisory Board kmbs Alumni.

Важливим аспектом дискусії став розгляд відмінностей між цими підходами, який дозволив створити уявлення, в якому контексті доцільно покладатись на менторів, а коли краще запрошувати професійного коуча.

«В межах відведеного часу нам вдалось стисло та змістовно донести основні питання теми. Було багато прикладів з реальних кейсів, надзвичайно активна та корисна дискусія між учасниками, обговорення додаткових питань», – йдеться у дописі.

Нагадаємо: kmbs Alumni Talks – це відкрита серія заходів з обміну досвідом, знаннями, інструментами управління та практиками від проєкту Advisory Board kmbs Alumni.

На першому kmbs Alumni Talks за темою «Advisory Board як драйвер розвитку компанії» учасники разом з Лілею Матвєєвою обговорили, як працює Advisory Board у бізнесі, який його функціонал та користь для компанії.