16 червня 2022 переглянуто 1116

Броварський завод котельного обладнання разом з партнерами за час війни виготовив більше 5 тисяч бронежилетів

Наразі серед виробів «переформатованого заводу» - протитанкові «їжаки», розтяжні шипи, глушники і ракетні пічки для польової кухні

Керуючий партнер Броварського заводу котельного обладнання, випускник kmbs Роман Казанко від перших днів війни разом із командою перефокусував підприємство. Воно почало виготовляти і збирати необхідні металеві комплектуючі для оснащення українських військових.

«Переформатування» заводу почалося з виготовлення протитанкових «їжаків», а продовжилося розтяжними шипами для зупинки транспорту на гумових колесах, ракетними пічками для приготування їжі в польових умовах, тощо.

Згодом команда заводу знайшла іноземного постачальника металу, що підходив для виготовлення бронежилетів найвищого ступеня якості. Отже, на заводі почали нарізати ще й такі пластини.

Роман неодноразово закликав своїх партнерів та колег зі сфери обробки металу долучатися до боротьби і виготовляти за кресленнями його команди і окремі деталі, й цілі металеві конструкції.

Також спільнота зібрала 1 011 607 грн і 2 305 євро, а від партнерських компаній додали ще 650 000 грн. За ці гроші змогли виготовити 1188 пластин – це майже 600 «броніків».

Броварський завод котельного обладнання разом з партнерами за час війни виготовив більше 5 тисяч бронежилетів

Наприкінці травня Роман Казанко він написав на своїй Facebook-сторінці: «Приходить відчуття, що наші герої майже забезпечені бронею. Два місяці тому, написавши пост про наявність бронепластин, за добу ми зібрали замовлень на 1000 шт. За весь час, спільно з партнерами, тільки ми виробили біля 5000 комплектів. І ось зараз за тиждень всього 10 шт., і це тішить, бо нагальна проблема знята».

Крім того, зовсім нещодавно команда Романа запустила нове виробництво: «Успішно пройшла серія випробувань глушників, включаючи калібри 338, – написав він 23 травня на своїй сторінці у Фейсбук. – Результатом задоволені. Запускаємо магію, скоро буде! Навіть титанові, дорого, але легко!»

Броварський завод котельного обладнання разом з партнерами за час війни виготовив більше 5 тисяч бронежилетів

Роман розуміє, що з часом усім нам – і на передовій, і в тилу – стає дедалі складніше. Але зберігає оптимізм. «Просто пам‘ятаємо, що успішну людину(або компанію, або країну) відрізняє від невдахи, всього на один підйом більше ніж падінь!», – нагадує він.