7 липня 2022 переглянуто 29454

20 тисяч новонароджених дітей отримають спеціальні набори із товарами для немовлят

Стартує друга хвиля проєкту, ініційованого Благодійним фондом BGV разом з Новою поштою та німецькими донорами

Що сталося. Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича, директором якого є випускник kmbs Сергій Войцеховський, спільно з Новою поштою та німецькими донорами запустили в Україні благодійний проєкт для новонароджених дітей та їхніх мам. Сьогодні Фонд BGV анонсував другу хвилю допомоги.

Джерело. Благодійний фонд BGV та ФБ-сторінка Сергія Войцеховського.

Деталі. Перша хвиля проєкту стартувала 21 червня. Організатори – Благодійний фонд BGV разом з німецькими донорами – привезли в Україну 10 тисяч наборів для немовлят і запропонували жінкам, які нещодавно народили, подати заявку на отримання допомоги. Кожен такий набір коштує близько 100 євро і містить спеціалізовані товари з Німеччини, серед яких дитячий одяг (боді, ромпери, шкарпетки та капелюшки), чоловічки-спальники для новонароджених, підгузки, пляшечки, соски, килимки для пеленання, пелюшки, засоби для догляду за шкірою малюка та мами, гігієнічні засоби (прокладки, вологі серветки та вологі рушнички), а також дитяче харчування та частування для мам.

20 тисяч новонароджених дітей отримають спеціальні набори із товарами для немовлят

Логістичним партнером проєкту стала «Нова пошта». Менш ніж за два тижні організатори благодійного проєкту отримали 10 тисяч заявок з усієї України  від сімей із новонародженими дітьми. «Сукупна вартість першого етапу цього проєкту – більше 1 000 000 євро, – написав у своєму ФБ директор Благодійного фонду BGV Сергій Войцеховський. – І я радий, що ми можемо системно допомогти тим, кому це наразі необхідно».

З огляду на потребу у такій спеціалізованій допомозі благодійники разом із міжнародними партнерами підтвердили збільшення кількості допомоги удвічі. Сьогодні, 7 липня, Фонд анонсував другу хвилю проєкту, у межах якої буде додатково роздано ще 10 000 наборів для малюків. Таким чином допомогу отримають 20 тисяч сімей із новонародженими дітьми.

«З початку широкомасштабної війни в країні на світ з’явилося понад 48 тисяч немовлят. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги: за оцінками ООН, 450 тис. дітей в Україні віком до 23 місяців потребують додаткового продовольчого забезпечення, – говорить одна з ініціаторок проєкту, представниця Благодійного фонду BGV Анна Буткевич.Тому ми не могли стояти осторонь проблеми. І я дякую всім партнерам за спільні зусилля. Підтримуємо нове життя в Україні і віримо у перемогу».

20 тисяч новонароджених дітей отримають спеціальні набори із товарами для немовлят

Умови отримання:
Хто може отримати? Отримати такий набір може мама або тато дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (крім окупованих – через неможливість доставки). Вік малюка на момент подачі заявки має бути не більше двох місяців, оскільки товари у благодійному наборі передбачені саме для дітей від народження і до 2 місяців.

Як подати заявку? Щоб отримати набір, потрібно заповнити коротку онлайн-заявку на офіційному сайті Благодійного фонду BGV, вказавши інформацію про маму та дитину, контакти для отримання, дані для відправлення набору «Новою поштою», а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів – свідоцтва про народження дитини та паспорта чи ID-картки матері.

Довідка:
Благодійний фонд BGV (BGV Charity Fund) було засновано українським бізнесменом та меценатом Геннадієм Буткевичем для організації допомоги Україні під час війни та відбудови країни після перемоги. Фонд займається пошуком, закупівлею, юридичним супроводом і організацією доставки гуманітарної допомоги в Україну для тих, хто цього потребує: дітей, вразливих верств населення, військових, медичних закладів та волонтерських організацій. BGV Charity Fund співпрацює з компаніями у Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Румунії, серед яких лідери ринку, такі як Rossmann, Lidl та Billa.