30 вересня 2022 переглянуто 1473

Компанія випускника Presidents’ MBA kmbs залучила $1 000 000 інвестицій від Jooble Venture Lab

Інвестиції допоможуть українському стартапу JayJay масштабуватися та збільшити продажі

«Щоб виграти війну – маємо переосмислити підхід до інвестицій, – написала на своїй сторінці у ФБ керівниця Executive MBA kmbs  Олена Жильцова Для перемоги – потрібна військова міць. Міць військову обумовлює міць економічна. А міць економічну – належний рівень інвестицій». Напередодні війни вона записала розмову із засновником стартапу JayJay Віталієм Сьомкою, генеральним директором компанії Anteniti та випускником Presidents’ MBA kmbs. Зараз, після отримання компанією мільйонної інвестиції від Jooble, ця розмова стала ще більш актуальною і цікавою.

Тоді, у лютому, Віталій розповідав про плани своєї освітньої платформи та про очікування щодо залучення інвестицій, про півмільйона запитів в місяць на онлайн освіту в Індонезії, про можливості, які дають сучасному світові технології.

На момент розмови стартап існував вже 10 місяців, оскільки почав працювати у травні 2021 року. «Індонезія – країна тисячі островів, на яких живе 130 млн населення у середньому віці 28 років», – розповів Віталій під час інтерв’ю. З його словами, у цього молодого населення є величезний запит на освіту, а ще – на кваліфікованих працівників. Саме тому JayJay і було запущено саме там – щоб дати можливість усім охочим здобути професію у цифровій сфері.

Від самого початку стартап пропонував дві лінійки: від нуля – до отримання професії і працевлаштування, а також короткі цікаві курси у форматі розваг або хобі для тих, хто хоче підвищити кваліфікацію чи навчитися чогось нового й цікавого. Основних курсів наразі чотири: Digital Marketing, UX Writing, Software QA Engineer та Digital Illustration. На підході – ще два з Full Stack Developer та Interior Design. Крім того, після залучення коштів освітяни збираються запросити нових експертів, щоб запустити ще кілька напрямків онлайн-навчання: Design, Programming, Data, Marketing, GameDev, Audiovisual, Management та Software.

За час війни команда стартапу встигла виграти конкурс від Amazon Web Services (AWS) і увійти до топ-20 стартапів, які отримали $25 000 на хмарні рішення AWS.

А нещодавно, у вересні, компанія Віталія залучила $1 млн інвестицій від Jooble Venture Lab. Інвестиційна угода відбулася в межах проєкту Jooble Venture Lab – власної стартап-студії агрегатора вакансій Jooble – у seed-раунді, коли продукт вже мав свого клієнта та приносив стабільний дохід. Тепер, за планами партнерів, інвестиції від Jooble повинні допомогти JayJay масштабувати бізнес та збільшити продажі. Наразі платформою для пошуру роботи Jooble на ринку Індонезії користуються більше мільйона користувачів.