21 вересня 2021 переглянуто 102

Як МВА-освіта формує управлінців?

Навіщо й кому необхідні МВА-програми

 Фото: pixabay.com

Навіщо й кому необхідні МВА-програми? І в який момент життя управлінця вони можуть стати у пригоді найбільше? Про це розповів Едуард Мальцев, керівник програми Presidents’ MBA kmbs та заступник декана kmbs, завітавши на Радіо НВ. Пропонуємо найцікавіші тези з розмови.

Чим особлива освіта МВА та яка вона буває?

Це може бути магістерська програма, яку люди проходять одразу після завершення першої вищої освіти й отримують другий диплом. Але МВА у kmbs – це дещо інша історія. Ми працюємо для людей, які вже мають управлінський досвід, спеціально формуємо і «заточуємо» на них наші програми. Адже таких людей вже цікавить інша проблематика, вони опікуються іншими речами, у них інше розуміння подальшого шляху і того, що їм, власне, потрібно.

Ми дуже чітко йдемо від потреб українського ринку і від потреб нашого клієнта. У нас є дві флагманські програми: Presidents’ MBA та Executive MBA. Перша – «заточена» на керівників, які мають досвід підприємницької діяльності, або, як ми говоримо, «життя з власністю». Друга – на топменеджерів, які роблять управлінську кар‘єру.

Які перспективи отримують випускники МВА-програм?

Ми вважаємо, що ці програми дають дуже потужний, перш за все, інтелектуальний та соціальний поштовх нашим учасникам і випускникам. Перед наступним стрибком, перед виходом на наступний рівень вони отримують змогу сконцентруватися і систематизувати, зрозуміти власні бажання й цілі.

А з іншого боку, школа – це таке середовище, де люди мають можливість безпечно обмінятися ідеями та думками, перевірити їх, «прокачати» свої думки та ідеї перед наступним етапом свого розвитку.

Чи важко поєднати роботу і навчання на МВА?

Якщо відповісти коротко, то так, поєднувати це важко. Але ми людей про це попереджаємо і перевіряємо, чи вони готові. Зрозуміло, що на період навчання у людини з‘являється додаткове навантаження, але, парадоксально, у тих, хто організувався та ефективно пройшов цей шлях – після завершення час вивільняється. Вони стають більш організованими, позбавляються непотрібних речей, вони вже вміють фокусуватися на головному. І ці ефекти також дуже важливі.

А ще від наших учасників залежать долі інших людей. Тому для нас дуже важливо допомагати управлінцям і підприємцям усвідомлювати це. Усвідомлювати, що вони формують життя людей, які з ними працюють, і – якщо продовжувати цю логіку далі – й життя всієї країни. І що більше у нас підготовлених, усвідомлених керівників і підприємців, то краще для всіх нас.

Коли людина виходить за межі школи й бачить реалії українського життя, як їй подолати ці протиріччя?

По-перше, коли учасник перебуває на етапі вибору школи, він часто порівнює із іншими міжнародними бізнес-школами, але обирає нас: школу, яка існує саме в українських реаліях, допомагає ці реалії усвідомити і знайти підходи до роботи.

По-друге, що більшою буде спільнота людей, які говорять спільною мовою, які сповідують схожі цінності, які хочуть робити бізнес тут і зараз, які не готові їхати, які хочуть створити умови, в яких вони зможуть залишити щось своїм дітям і онукам – то краще. Саме ці люди приходять до нас, і саме з ними ми працюємо заради нашої країни.

Чи визнані дипломи kmbs у світі?

Ми маємо міжнародну акредитацію CEEMAN, а, крім того, час від часу, коли наші випускники працевлаштовуються за кордоном, ми підтверджуємо їхні дипломи. Тобто вже маємо такий досвід і знаємо, що це працює.

А чому саме вчать на МВА? Створювати команду, ефективно управляти, чомусь ще?

Ми, насправді, починаємо не з команди, а з себе. Тобто починаємо працювати з особистістю людини, з тим, щоби розібратись: а чого, власне кажучи, я прагну? А чому я цього прагну? А навіщо мені це потрібно? Я хочу кар’єру чи бути підприємцем? Я хочу масштабуватися чи інтернаціоналізуватися? Такі запитання у звичайному потоці життя ми собі якщо і ставимо, то доволі поверхнево. А у школі ми запрошуємо людей заглибитися в себе. Це – перше, з чого починаємо.

Далі, якщо мова про програму Presidents’ MBA, ми переходимо до таких речей, як стратегії. Стратегія – це дуже важлива у сучасному світі річ, яка допомагає  бізнесу  самоідентифікуватися: краще зрозуміти, а що ти створюєш, кому це потрібно, хто твій клієнт і навіщо йому це. Це спроба зазирнути трошки далі: а чи буде потрібно те, що ти робиш сьогодні,  завтра? І оскільки це «завтра» дуже швидко на нас насувається, то ми намагаємося думати, а як до нього підготуватися? Як бути готовим до змін?

Звичайно, є у Presidents’ MBA й обов‘язкові елементи будь-якого МВА: ми говоримо про інвестиції, управління ризиками, дизайн і розвиток організацій, реалізацію стратегій тощо. А завершується усе магістерським проєктом, де всі ці речі комбінуються та стають єдиною цілісною картинкою.

Дипломна робота – це опис вигаданої чи реальної компанії?

Жодних вигадок! Від самого початку і до самого кінця ми працюємо з абсолютними реаліями того, в чому живуть наші учасники. Спочатку це «я», потім – «мій бізнес», а потім –«моя країна».

Дуже багато учасників виходить у площину розуміння, що неможливо зробити багато речей, якщо до цього немає умов довкола тебе: якщо не готові партнери, якщо не готове регулювання, якщо не готова держава тощо. Виникають абсолютно природні потреби – змінити це, вплинути на те, що відбувається навколо нас.

А у чому відмінність Executive MBA?

Вона «заточена» на топменеджерів, управлінців, і акценти там дещо інші. Управлінці мають вміти стратегію реалізувати. Сучасний керівник великою мірою управляє через свою особистість, тому персональний розвиток і взаємини з собою – це теж дуже важлива річ.

Твої взаємини з клієнтом та владою впливають на те, якою буде культура, яким буде життя людей, з якими ти працюєш. Адже якщо ти отримуєш задоволення від використання влади – це не дуже здорова історія. Але якщо ти піклуєшся про розвиток своїх людей, формуєш команду абсолютно свідомо, то маєш вищі шанси імплементувати стратегію, навіть дуже складну та амбітну.

Executive MBA теж закінчується магістерським проєктом, де є усі обов‘язкові складники МВА (економічні, фінансові, гуманітарні, особистісні тощо).

Чи швидко можна монетизувати МВА-освіту?

Зв’язок тут не завжди прямий. Ця інвестиція в себе точно повертається, але може різними шляхами, наприклад, збільшенням амбіцій, отриманням впевненості у професії, розумінням, із ким тобі по дорозі, а з ким ні. Вона повертається оцим усвідомленням власного життєвого шляху, власної справи й готовністю діяти.

Як ви відбираєте МВА-учасників?

Ми багато з ними говоримо. Якщо людина хоче до нас прийти, ми починаємо спілкування й з‘ясовуємо речі, які жодні тести не покажуть. Зокрема, перевіряємо управлінський досвід, бо без нього на МВА нема чого робити. Також ми перевіряємо, наскільки людина мотивована вчитися, наскільки їй це потрібно. Інколи буває відчуття, що ти вперся у щось і не можеш далі рухатися. І часто навчання – це саме для таких історій.

Інші люди приходять з уже усвідомленим запитом на стрибок (або кар‘єрний, або підприємницький), до якого хочуть підготуватися. Зосередитися, побудувати, осмислити, вибудувати стратегію, перевірити її в тому середовищі, де перебувають.

У відборі на нас лежить величезна відповідальність, бо коли люди приходять на програму, то ми фактично відкриваємо їм шлях до спільноти. А наша спільнота – це дуже важлива для нас річ. Це те, що змінює країну.

Що поєднує вашу спільноту?

Ми називаємо це «ціннісне щеплення». Це люди, які розуміють: якщо вони не змінять своє оточення, то нічого не буде. І на зміну свого оточення вони мають спрямувати частину власного життя, зусиль, інколи грошей. І коли люди це розуміють і починають робити це разом, виникають резонанси та системні ефекти. Щось дійсно стається.

Стаття вперше опублікована на open.kmbs.ua