«Укргазвидобування» ввело в дію свердловину-мільйонник
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укргазвидобування» ввело в дію свердловину-мільйонник

Нова свердловина має глибину 5500 м. Пластовий тиск – більше 1000 атмосфер

Найбільша газодобувна компанія України ввела у Харківський області в експлуатацію нову свердловину з дебітом більше 1 млн кубометрів газу на добу. Про це повідомляє компанія на своєму сайті.

Це перша така свердловина компанії за часів незалежності України. «Розробка нових та існуючих родовищ є ключовою складовою стратегії нарощування видобутку Укргазвидобування», – зазначив голова «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Нова свердловина введена в експлуатацію газопромисловим управлінням «Полтавагазвидобування» на Краснокутському родовищі та має глибину 5500 м. Пластовий тиск – більше 1000 атмосфер.

Нагадаємо, “Укргазвидобування” перевищила показник видобутку природного газу вперше з початку поточного року. 4 березня “Укргазвидобування” видобула 42,006 млн куб. м газу, 3 березня цей показник становив 41,577 млн куб. м, 2 березня – 41,088 млн куб. м, 1 березня – 41,131 млн куб. м.

У 2016 році середньодобовий видобуток газу компанією склав 39,89 млн куб. м/доба.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло