McDonald's буде доставляти їжу своїм покупцям додому

McDonald's буде доставляти їжу своїм покупцям додому

Відвідуваність мережі фастфудів знизилась на 500 млн покупців

McDonald’s оголосив про плани запустити власну систему доставки в намаганні відродити продажі і збільшити кількість покупців, після того як відвідуваність мережі фастфудів упала на 500 млн покупців, починаючи з 2012 року.

«Доставка з ресторанів – це ринок в $100 млрд, і він зростає. Це значна можливість, якою ми поки що не скористалися», – заявила Люсі Брейді, старший віце-президент McDonald's, що відповідає за розвиток логістики.

McDonald's об’єднався з деякими компаніями, в тому числі UberEATS у Флориді, і випробовує службу доставки в кількох країнах.

Також у 20 000 закладах США до кінця року почне діяти платформа, що дозволить робити замовлення і оплачувати його через мобільний додаток у смартфоні.

У компанії розраховують, що організувати ланцюжок доставки їжі з ресторану до клієнта буде нескладно.
На найбільших ринках, де присутня McDonald's (США, Франція, Великобританія, Німеччина і Канада), близько 75% населення живе біля ресторанів компанії.

«Ми знаходимося ближче до більшої кількості клієнтів, ніж будь-яка інша ресторанна компанія в світі», – зазначила Люсі Брейді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло