Перевірка НБУ виявила проблемність Діамант Банку

Перевірка НБУ виявила проблемність Діамант Банку

Оприлюднено відповідні документи

Олександр Дубинський, креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань «1+1», редактор програми «Гроші», опублікував на своїй сторінці у Facebook скан документів стосовно проведеної Національним Банком України діагностики Діамант Банку.

У результатах цієї діагностики, підкреслюється в заяві Дубинського, прямо вказані висновки про: спотворення звітності; недостовірний аудит; занижені кредитні ризики і резерви; глибоку операційну збитковість й недостатність капіталу; низьку якість менеджменту.

«Пан Ходачук (Олег Ходачук, голова правління Діамант Банку) звинуватив мене у брехні, після того як я написав про присвоєння банку статусу «проблемний» і недостатності капіталу. Ми домовилися повернутися до цієї теми після того, як у мене на руках будуть докази», – пояснює Дубинський.

Таким чином журналіст вкотре звертається до департаменту банківського нагляду НБУ, який, за його словами, «страждає на рідкісну форму виборчої сліпоти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло