Перевірка НБУ виявила проблемність Діамант Банку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Перевірка НБУ виявила проблемність Діамант Банку

Оприлюднено відповідні документи

Олександр Дубинський, креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань «1+1», редактор програми «Гроші», опублікував на своїй сторінці у Facebook скан документів стосовно проведеної Національним Банком України діагностики Діамант Банку.

У результатах цієї діагностики, підкреслюється в заяві Дубинського, прямо вказані висновки про: спотворення звітності; недостовірний аудит; занижені кредитні ризики і резерви; глибоку операційну збитковість й недостатність капіталу; низьку якість менеджменту.

«Пан Ходачук (Олег Ходачук, голова правління Діамант Банку) звинуватив мене у брехні, після того як я написав про присвоєння банку статусу «проблемний» і недостатності капіталу. Ми домовилися повернутися до цієї теми після того, як у мене на руках будуть докази», – пояснює Дубинський.

Таким чином журналіст вкотре звертається до департаменту банківського нагляду НБУ, який, за його словами, «страждає на рідкісну форму виборчої сліпоти».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло