Перший виступ Трампа у Конгресі: головні тези
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Перший виступ Трампа у Конгресі: головні тези

«Моя робота – представляти США, а не світ» - ключовий меседж його промови

Трамп намітив основні завдання своєї адміністрації в області внутрішньої та зовнішньої політики, повідомляє Bloomberg.

1. Безпека

Президент вказав, що проситиме Конгрес про найвище збільшення витрат на оборону за всю історію США. Йдеться про 54 млрд доларів. Щоб знайти ці кошти, планується скорочення витрат в інших міністерствах, зокрема, екології та МЗС.

«Ми захищали інші країни, а наші кордони були відкритими», – сказав глава держави. Він підкреслив, що скоро почнеться будівництво стіни на південних кордонах США.

2. Нові робочі місця

«Кожен п’ятий працездатний американець зараз безробітний.  Я збираюся повернути назад мільйони робочих місць», – заявив він, маючи на увазі відмову від практики розміщувати філіали компаній в країнах третього світу.

3. Міграційна політика

Трамп підтвердив свій намір закрити кордони для громадян 7 ісламських країн. На його думку, мігранти, які в'їжджають в країну, повинні самі себе забезпечувати, а не обтяжувати державу.
Трамп планує сформувати нове агентство Voice, яке на постійній основі публікуватиме список всіх злочинів, скоєних іммігрантами, так званими «чужими», про що раніше замовчувалося, як заявив Трамп, «в зв’язку з особливими інтересами».

4. Зовнішня політика

Першочерговим завданням глава США називає боротьбу з ІДІЛ. «Америка готова знайти нових друзів і укласти нові партнерські відносини, якщо це відповідає загальним інтересам», – підкреслив Трамп, давши при цьому зрозуміти, що має на увазі Росію.

«Закликаю всіх громадян проникнути ся цим оновленням американського духу. Вірте у себе, в майбутнє і в Америку», ─ закінчив президент свою промову.

У Демократичній партії розкритикували промову президента і назвали її популістською.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло