Зять Трампа укладе угоду з китайською компанією, пов’язаною з комуністами

Зять Трампа укладе угоду з китайською компанією, пов’язаною з комуністами

Джаред Кушнер отримає $400 млн прибутку

Зять Трампа укладе угоду з китайською компанією, пов’язаною з комуністами
Фото Chairman of the Joint Chiefs of Staff / flickr

Нью-йоркська компанія нерухомості, яка належить зятю й раднику президента Дональда Трампа Джареду Кушнеру, веде переговори щодо інвестицій у реконструкцію хмарочоса на 5-й авеню з Китайською страховою компанією, яка має зв’язки з лідерами Комуністичної партії. Про це пише The New York Times.

Китайська страхова група Anbang вкладе кошти в будівлю в самому центрі Манхеттена, вона також бере на себе мільярдні зобов’язання повністю перетворити 60-річну вежу на шикарний кондомініум і цитадель роздрібної торгівлі. Фінансові виплати власникам будівлі, сімейству Кушнерів, складуть близько $400 млн.

У разі підписання угода означатиме фінансовий «шлюб» двох політично впливових сімей із двох найбільших економік світу. Однак тут простежується серйозний конфлікт інтересів.

Зять Трампа укладе угоду з китайською компанією, пов’язаною з комуністами
Фото Andrew Harrer

Кушнери, уклавши тісні фінансові зв’язки з китайською компанію, можуть у подальшому впливати на американську зовнішню політику через Джареда Кушнера, який одночасно є старшим радником Трампа в питаннях політичних відносин.

Чарльз Кушнер, батько Джареда, на презентації перед інвесторами заявив, що після оновлення ціна на 41-поверховий хмарочос може сягнути $7 млрд, таким чином це буде найдорожча власність на всьому Манхеттені.

Компанія Anbang вже купувала дорогу нерухомість у Штатах раніше, зокрема, готель Waldorf Astoria за кілька мільярдів доларів та колекцію елітної нерухомості у Blackstone Group. Але непрозора структура акціонерного капіталу компанії змусила федеральних регуляторів провести розслідування і заблокувати інші заплановані придбання.

Поки що невідомо, чи спричинить нова угода федеральне розслідування. Anbang також може зіткнутися з розслідуванням з боку китайського уряду, який не схвалює закордонні інвестиції. Китай має цілий ряд невирішених питань з адміністрацією Трампа.

Заплановану угоду на $4 млрд експерти з нерухомості вважають вкрай сприятливою для Кушнерів. Це забезпечує їм значні грошові виплати від Anbang за майно, яке у фінансовому відношенні знаходиться в новому партнерстві. План реконструкції передбачає, що в будівлі з’являться елітні квартири на верхніх поверхах, багатоповерховий торговельний центр внизу і готель посередині.

Нагадаємо, Кушнер зустрічався з послом Росії в США Сергієм Кисляком у грудні в будівлі Trump Tower в Нью-Йорку, яка була штаб-квартирою кандидата в президенти США Трампа. Білий дім назвав цей контакт «коротким візитом ввічливості».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло