КМУ змінив правила техогляду автомобілів

КМУ змінив правила техогляду автомобілів

Зміни стосуються фото- та відеофіксації при проведенні обов'язкового технічного контролю транспортного засобу

КМУ змінив правила техогляду автомобілів
Фото: pixabay.com

Уряд удосконалив механізм процесу проведення перевірки технічного стану транспортних засобів суб'єктами здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.

Відповідні зміни затверджені у постанові КМУ за № 141 від 10 березня 2017 року.

Прийняття відповідної постанови, йдеться у поясненні до тексту документу, надасть можливість забезпечити проведення якісного та об'єктивного процесу перевірки.

Зокрема, передбачено, що виконавець здійснює фото- та відеофіксацію процесу проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу, про що має попереджати замовника. Крім того, вказані матеріали слід зберігати протягом трьох років.

Це, на думку розробників постанови, унеможливить видачу протоколів перевірки без її здійснення та забезпечить накопичення об'єктивних відомостей про технічний стан авто.

Нагадаємо, у минулому році МРЕВ в Україні змінило назву та функції. Тепер це – Сервісний центр МВС. Головна відмінність від старих реєстраційних відділів – перелік та якість послуг. Нові центри мають відповідати за те, щоб власники мали можливість поставити й зняти автомобіль з обліку. Також в «нових МРЕВ» видаватимуть номерні знаки і техпаспорти.

Перший Сервісний центр МВС нового зразка відкрився в Києві 12 липня 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло